» » Олімпійський забіг дав старт новим спортивним досягненням

Олімпійський забіг дав старт новим спортивним досягненням

В середу, 9 вересня учні усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста взяли участь у міському загальношкільному Олімпійському уроці- Олімпійському забізі вулицями міста, який традиційно втретє проводиться на початку нового навчального року. Захід присвячений Дню фізичної культури та спорту, який вже в цю суботу буде святкуватися в Україні, а також, Олімпійському тижню, який розпочався в навчальних закладах. Олімпійський вогонь, який запалав на Площі Т.Г. Шевченка, дав старт новим олімпійським та спортивним заходам, які пройдуть у нашому місті. Загалом, до пробігу долучилися близько ста осіб учнівської молоді.
Учні, як справжні патріоти, окрім Олімпійського факела та Олімпійського прапора, пронесли також прапор рідного міста та прапор України, символізуючи своє бажання жити на своїй землі в мирі та спокої, адже ще в Стародавній Олімпії вогонь був символом миру і з початком Олімпійських ігор зупиняв всі війни та міжусобиці.


Право пронести Олімпійський прапор отримали кращі спортсмени навчальних закладів: Левченко Олександр – срібний призер обласного фестивалю шкільного футболу «Шкіряний м’яч – 2015» - учень Бучанської ЗОШ I-III ст. №4, Лациба Максим – чемпіон м. Києва з дзюдо в ваговій категорії до 73 кг. - учень Бучанської ЗОШ I-III ст. №3, Скоренький Костянтин – бронзовий призер Чемпіонату України з дзюдо у ваговій категорії до 60 кг. - учень Бучанської Української гімназії та Лук’яненко Євген – ройовий рою «Січові стрільці» Бучанської ЗОШ I-III ст. №4, який досить вдало виступив у обласному етапі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Урочисте право пронести Олімпійський факел отримав учень Бучанської СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Пігуль Даниїл – володар Кубка України з дзюдо в ваговій категорії до 78 кг.
0 0

Володимир КОВАЛЬСЬКИЙ, відділ освіти Бучанської міської ради 
олімпіада
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.