» » Міські новації: На День міста урочисто відкрили Диво-парк

Міські новації: На День міста урочисто відкрили Диво-парк

У День народження Бучі, міська влада зробила її жителям приємний подарунок – відкриття нової зони відпочинку. І якщо хочеться хоч на мить забути про клопіткі справи і поринути у казку, що сповнена дивовижними несподіванками – вам дорога саме сюди, у парк, що розташований на розі вулиць Пушкінська і Києво-Мироцька. Власне, задуманий він швидше для малечі, але хто з нас у душі, хоч трішки, не відчуває себе дитиною? І хто сказав, що дива – це не для дорослих?!.


Урочиста церемонія відкриття парку з перерізанням символічної «червоної» стрічки відбулася за участі голови Київської облдержадміністрації Володимира Шандри, мера Бучі Анатолія Федорука та представників громади. Присутніх на святі діток пригощали смачним короваєм і розважали запрошені аніматори.
Найперше, вражає вибух барв. Яскравий, сучасний, незвичний - цей парк покликаний дивувати і створювати відвідувачам настрій, адже в ньому завжди «житиме» весна, молодість та енергія добра. Традиційно, зодчі створили прекрасні алеї, проклали велодоріжки, оповиті смарагдовими газонами. Але родзинка в іншому. Різнокольоровою фарбою на асфальті нанесені численні ребуси, «класики», квести, щоб діти могли знайти собі забаву. У центрі – експресивна скульптура, що зображає складені олівці – такий собі прояв творчості. По всьому парку «розкидані» архітектурні цікавинки – парасольки, велосипед та ін. Усе це – надихає, привносить атмосферу радості та мрійливості, а з пам’яті випливають кадри з дитячих кінофільмів.Окремої уваги заслуговують лави, що швидше схожі на справжній витвір мистецтва і зображають тварин. Одна з них – мудра сова, гостинно розкинула крила і запрошує присісти поряд, відпочити. Друга – справжнісінька картина зі сценою полювання: довгоногі собаки наздоганяють кабанів. Інші лави – більш стримані, просто, але витончено вирізьблені у формі тварин.

Тож, несподіванок і красот у новому парку вистачає. Але,щоб справді відчути атмосферу казковості, краще все побачити на власні очі. Тому завітайте найближчого уїк-енду разом з родиною сюди на відпочинок – і ви не пошкодуєте! Позитивних емоцій вистачить на весь трудовий тиждень.Міські новації: На День міста урочисто відкрили Диво-парк

3 0

Андрій, www.bucha.com.ua 
парк благоустрій міські новації фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.