» » З Днем народження, рідне місто!

З Днем народження, рідне місто!

Вмита росами, квітами вквітчана,
Засоромлена, ніби дівчина,
Їй сьогодні пісень співається,
Сонце з неба їй щиро всміхається…


Сьогодні Буча – іменинниця. Заквітчана квітами та усміхнена, вона стрічає гостей, яких щохвилини стає все більше і більше. Мало не всі бучанці зібралися 5 вересня 2015 року в центрі міста, щоб долучитися до святкування.
Всіх присутніх дивували своєю майстерністю народні умільці, які виставили свої вироби на Виставці-ярмарку. Золоті руки дійсно творять дива.


Учні та вчителі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 теж взяли участь у цій виставці. Дитячі роботи за майстерністю мало що відрізнялися від дорослих. Їх автори гордо розповідали про те, як вони створювали свої експонати. Учениця 8-А класу Краснікова Ксенія про кожну свою картину склала захопливі історії. А ось учениця 7-А класу Позднякова Анна не лише показала чудову графіку, але і вив’язані гачком яскраві шарфики, які доповнять осінній гардероб будь-якої модниці.


Учениця 4-А класу Мартиненко Ангеліна здивувала всіх своєю професійністю. Її картини були яскравими та живими. А от учениця 4-А класу Кордонець Олександра представила прекрасні картини, вишиті бісером.

Вчитель нашої школи Ярмолюк Віра Віталіївна представила на виставці свої картини, вишиті хрестиком.
Ось які ми талановиті.

Здивували сьогодні гостей бучанці і випеченими до свята короваями, заквітчаними квітами та калиною, смачними та пахучими.
Сьогодні кожен знайшов собі заняття до душі. Дітвора змагалася у конкурсі на кращий малюнок на асфальті. А от дорослі із захопленням дивилися концерт, в якому брали участь дитячі колективи міста.

Це був лише початок свята.

З Днем народження, рідне місто!
0 0

Леськів Ірина 
День города День міста
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.