» » 1 вересня: Луб’янська школа прийняла 110 учнів

1 вересня: Луб’янська школа прийняла 110 учнів

З першовереснем ! З днем знань!

Вже вкотре відкриває свої обійми гомінкій дітворі Луб’янська загальноосвітня школа І- ІІ ступенів. На шкільному майданчику пролунав Перший дзвінок, який запросив до школи 110 учнів, 11 з яких – першокласники.


З вітальним словом до шкільної громади звернулась директор школи Кицун О.П., яка у своїй промові щиро подякувала всім: батькам , учням, педагогічному колективу, технічним працівникам школи, приватним підприємцям села за підготовку шкільного приміщення до нового 2015/2016 навчального року та представила шкільній родині нового вчителя фізичної культури – Йосипенка Сергія Петровича.


Були присутніми на святі і гості, які прийшли з подарунками: сільський голова Фільченко Л.І. вручила спортивний інвентар та наголосила, що новий навчальний рік буде по-справжньому цікавим, адже наші учні стануть не лише мудрішими, а й здоровішими, бо будуть мати більше змоги займатися спортом. Адже вже сьогодні Об’єднана Бучанська громада розглядає спільні проекти, які покращать життя в наших населених пунктах. Батьки першокласників подарували нову учнівську дошку.


Але найбільшим сюрпризом для всіх стала нова сучасна дорога, викладена тротуарною плиткою, до центрального входу школи, яку, з ініціативи сільського голови Л.І.Фільченко, за підтримки міського голови м.Бучі А.П. Федорука, відкрили напередодні свята представники Бучанської громади.

Під гучні оплески, під веселу музику, під аркою-оберегом із рушників, подарованих випускниками минулих років, що утворили відмінники, завела класовод 1-го класу Лотоцька І.О. разом з учнями 9 класу своїх школярів на перший у житті урок.

Дорогі першокласники та учні школи!
Нехай щасливим, мирним і радісним буде ваш шлях до знань, а тепло і ласка батьків та вчителів допоможуть підкорити омріяні далі! У добру путь, юні друзі!
1 0

О.П.Кицун, директор школи 
Луб’янка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.