» » » Податкова: Щодо справляння транспортного податку фізичними особами

Податкова: Щодо справляння транспортного податку фізичними особами

З метою своєчасної сплати транспортного податку фізичними особами у 2015 році Ірпінська ОДПІ нагадує власникам легкових автомобілів про необхідність сплати транспортного податку.

Платниками транспортного податку є громадяни, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Обчислення суми транспортного податку для фізичних осіб здійснюється податковою інспекцією за місцем реєстрації платника. Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити були надіслані чи вручені платнику податку контролюючим органом до 1 липня поточного року.

Сплатити транспортний податок платник повинен протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. У 2015 році граничний строк сплати транспортного податку – 28 серпня 2015 року.
1 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.