» » Афіша (оновлено): 22 по 24 серпня у Бучі відбудуться ряд яскравих подій

Афіша (оновлено): 22 по 24 серпня у Бучі відбудуться ряд яскравих подій

В цьому році Буча започатковує новий формат святкувань Дня Незалежноті України.

Слово мера про книжковий фестивальФестиваль автомобільної культури "Незалежність-2015"


(22 серпня об 11.00)
- пройде 22 серпня на алеї Героїв Майдану.
Тюнінговані автівки з усієї Європи відвідають наше місто та порадують сучасними авторозвагами та видовищами!!"Женский день - ЖИТЬ ЖИЗНЬ В БУЧЕ"


(23 серпня з 11.00)
Зустрічі з цікавими письменниками, коучами і публічними людьми в рамках книжкового ярмарку "Книжкова Буча"


Святкування Дня Прапора


(23 серпня о 10.00)
— на площі Шевченка вся громада міста збереться разом аби вшанувати прапор країни та зробити наймасовіше селфі міста!

МУЗИКА


(22 серпня)
Традиційні музичні заходи об'єднаються у Фольк-фестиваль, який пройде в міському парку. На музичній арені виступатимуть найяскравіші вокальні та інструментальні колективи всієї Бучанської об'єднаної громади, а також народів Закарпаття (венгрів, румунів, словаків, русинів тощо). Естрадний та етно-фольк, вечірній симфонічний оркестр та інші музичні сюрпризи втішать найвимогливішого поціновувача!


Афіша (оновлено): 22 по 24 серпня у Бучі відбудуться ряд яскравих подій

КУЛІНАРІЯ


(22 серпня)
Кулінарна зона міського парку порадує відвідувачів своїм різноманіттям та творчим підходом на Фестивалі Їжі. Пан-казан, Гостінна піч, Святкові покуштунчики, Гостина-скатертина, Чудо-смаколики та багато інших сюрпризів від різноманітної української кухні та кухні народів Закарпаття чекатимуть кожного!

АРТ


(22-24 серпня. Офіційне відкриття 22 серпня 12.00)
В ці дні в центральному бучанському парку буде започатковано новий для нашого міста фестиваль «Книжкова Буча», який відкриє книгу не тільки як символ читання, а й як широкий культурний процес. Бук-фест має офіційних організаторів — Національна спілка письменників України, група компаній АДЕФ та видання «Бучанські Новини» й «Літературна Україна». Також за спеціальним запрошенням Бучанського міського голови в організації фестивалю братиме участь спеціальна креативна команда — Маргарита Січкар та Альона Лазуткіна.
Маргарита — давно знана в світських колах не тільки як відомий ресторатор та телеведуча, а ще й як муза, ідейний натхненик, літератор, учасник та творець найрізноманітніших соціальних проектів. Її ціль — нова формація Нової України!
Альона Лазуткіна — широко знана особисть в літературних колах, феєрична та яскрава, креативний організатор та шалений виннахідник різноманітних книжкових проектів і презентацій. Особистість без обмежень та справжнє уособлення книжкового прогресу!
На Бук-фестивалі можна буде не тільки зробити інтелектуальні покупки на виставці-ярмарці, але й насолодитися атмосферою справжнього творчого натхнення!

В програмі:
презентації нових книг, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв'ю, чемпіонат по міні-футболу, бої ліріків, театральні перфоманси, майстер-класи, а також спеціальні лаунж- та дитячі зони.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙ КНИЖОК ТА ВИСТУПІВ ПИСЬМЕННИКІВ
НА ФЕСТИВАЛІ «КНИЖКОВА БУЧА»ГОСТІ
На святкування запрошені мери Європейських міст, столичні зірки та творчі особистості — співаки, музиканти, художники, актори, письменники, поети, митці...

БУДЕ ЦІКАВО!!

Всі питання про участь надсилайте листом
на офіційну сторінку БМР у фейсбук https://www.facebook.com/bucharada.gov.ua


1 0

афіша фестиваль
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.