» » «Любов – це не байдужість!»

«Любов – це не байдужість!»

Любов до Батьківщини, до рідного краю, до близької людини завжди вимагає дій та співчуття. «Любов – це не байдужість!», - саме так, по-філософськи, назвала новий телевізійний проект керівник фото- та відео-студії Бучанського центру позашкільної роботи Олена Крива.
Разом з талановитими бучанцями: Тетяною Гаврилюк, Романом Гординою, Ельзою Легран, Костянтином Гордійчуком та небайдужими учнями шкіл нашого міста Олена створила відеофільм, яким розпочинає цій соціальний теле-проект на нашому Бучанському Інтернет порталі (bucha.com.ua).

Теле-проект вже об’єднав зусилля багатьох люблячих Бучу та ії історію.
Автором ідеї фільму «Врятуймо історичну садибу Штамма!» виступив мер Бучі Анатолій Федорук. Професійну підтримку творчому колективу здійснила студія «АВА Медіа» ( [email protected] ). Організаційну допомогу взяв на себе Відділ освіти Бучанської міськради, під керівництвом Олега Цимбала. Безпекою, транспортом, харчуванням та комфортом юних акторів опікувалось керівництво та співробітники Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5, на чолі з директором Михайлом Наконечним. А координувала зусилля творчої групи та підрозділів Бучанської міськради, задіяних у створенні фільму, заступник Бучанського міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко.

Якщо ви, шановні, бажаєте долучитись до створення нового теле-проекту «Любов – це не байдужість!», присилайте, будь ласка, свої відгуки, ідеї, пропозиції. Прийміть участь у створенні «Буча ТБ» - будьте небайдужими!


Відеоролик «ВРЯТУЙМО ІСТОРИЧНУ САДИБУ ШТАММА» (2015)
студії «Аудіо Відео Арт Медіа» (АВА Медіа [email protected])
хронометраж 5 хв. 30 с.


2 0

www.bucha.com.ua 
Олена Крива АВА МЕДИА
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.