» » Приватний навчально-виховний комплекс оголошує набір у 1 клас

Приватний навчально-виховний комплекс оголошує набір у 1 клас

В затишному, сучасному навчальному містечку на території Українського гуманітарного інституту розпочинає свою діяльність Приватний навчальний виховний комплекс "загально-освітня школа", яка в 2015-2016 навчальному році оголошує набір учнів у 1 клас.

Батьківські збори: 27 серпня о 18.00.
Адреса: м.Буча, вул. Інститутська, 14.
(063) 33-20-777


Одне за найважливіших та складних рішень у житті батьків – вибір школи. Приватний навчально виховний комплекс "загально-освітня школа" прагне надати учням широкий спектр знань, освіту на рівні державних стандартів і високий рівень морального й етичного виховання. Діяльність школи враховує потреби сучасного українського суспільства, умови його інтеграції в європейське і світове співтовариство, соціальне замовлення в період оновлення. У зв’язку з цим в її основу покладено наступні ідеї: нероздільність навчання і виховання, формування у дитини цілісної картини світу, духовності, культури особистості і розвиток креативного мислення, формування гармонійної і розвиненої особистості на основі християнських моральних цінностей – любові до Бога і ближнього, поваги до батьків, толерантності, взаєморозуміння, милосердя, розуміння свого покликання і обдарувань для служіння людям і державі. В центрі уваги стоїть особистість учня з її духовним, інтелектуальним, фізичним та творчим потенціалом, виховання життєтворчості.

Через цілеспрямовану взаємодію адміністрації, вчителів і батьків ми створюємо умови для виховання і розвитку кожного учня як духовної, творчої, цілеспрямованої, гармонійно та всебічно розвиненої особистості.

У школі передбачене поглиблене вивчення англійської мови. Велику увагу також відведено фізичному розвитку дітей у сучасному спортивному комплексі та вихованню звичок здорового способу життя.

Прагнемо перетворити в життя слова відомого педагога і добротворця В.О. Сухомлинського: «Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності - це перша заповідь виховання. Успіх у навчанні - єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборювання труднощів, бажання вчитися.»

Батьківські збори: 27 серпня о 18.00.
Адреса: м.Буча, вул. Інститутська, 14.
(063) 33-20-777
0 0

Ірина, www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.