» » В Ірпені за ніч горіло три автомобілі

В Ірпені за ніч горіло три автомобілі

В Ірпені горів автомобіль!

7 серпня о 3 год. 33 хв. до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання легкового автомобіля «Toyota Camry» на стоянці поблизу житлового будинку в м. Ірпінь по вул. Северинівська, 9.

На місце виклику негайно було направлено відділення 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь на АЦ-40 (43202)ПМ-102-Б в кількості 4 чоловік. По прибуттю до місця виклику 0 03 год. 39 хв. було встановлено, що пожежу було ліквідовано власними силами громадян, які знаходились неподалік від автомобіля. У результаті вищезазначеної події вогнем пошкоджено акумулятор, фільтр, частково салон та лобове скло, колесо та фара автомобіля. Потерпілих та загиблих у наслідок пожежі немає. Причина загорання та збитки наразі встановлюються.


Врятовано два автомобіля!


7 серпня о 4 год. 13 хв. до диспетчера 36-ДПРЧ надійшло повідомлення про загорання двох легкових автомобілів на стоянці поблизу житлового будинку в м. Ірпінь по вул. Ленінградська,4-д.
На місце виклику було направлено відділення 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь на АЦ-40 (43202)ПМ-102-Б в кількості 4 чоловік. По прибуттю до місця виклику 0 04 год. 19 хв. було встановлено, що горять два автомобіля, а саме: «Toyota Corona» та «Volkswagen Caddy».

Завдяки швидким та злагодженим діям рятувальників пожежу було ліквідовано уже у 04 год. 30 хв. та було врятовано 2 автомобіля.
У результаті вищезазначеної події вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля «Toyota Corona», частково частини кузова автомобілів «Volkswagen Caddy» та «Ford Explorer». Потерпілих та загиблих у наслідок пожежі немає. Причина загорання та збитки наразі встановлюються.
0 0

www.rescuer.kiev.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.