» » » Легалізація заробітної плати – гарант подолання бідності

Легалізація заробітної плати – гарант подолання бідності

Враховуючи необхідність легалізації доходів громадян та перерахування податків і зборів для збільшення надходжень до бюджету, працівниками Ірпінської ОДПІ протягом січня-червня поточного року було здійснено ряд відповідних заходів, визначених вимогами чинного законодавства.

За результатами контрольно-перевірочної роботи додатково нараховано податку на доходи фізичних осіб в сумі 878 тис. грн. Також виявлено 3 фізичні особи-підприємці, які проводили виплати заробітної плати за рахунок «тіньових» коштів без відображення в бухгалтерському обліку та без перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. У результаті цих перевірок донараховано ПДФО в сумі 32,2 тис. гривень.

Крім того, працівниками інспекції протягом цього періоду додатково залучено 28 фізичних осіб до держреєстрації. Сума сплачених ними податків склала майже 3 тис. гривень.

Нагадуємо громадянам, які продовжують працювати на приватних фірмах та у підприємців без належного оформлення трудових взаємовідносин, економлячи 15% на податку на доходи фізичних осіб: Ви втрачаєте набагато більше – це і страховий стаж, і єдиний внесок на загольнообов’язкове державне соціальне страхування, і відсутність будь-яких прав у разі конфлікту з роботодавцем.

Та й тіньова зайнятість не відповідає довготерміновим інтересам і самих підприємств. Вона спричиняє формування досить великого прошарку населення, зацікавленого у збереженні економічних деформацій, консервує звичку жити за шахрайськими законами, знижує трудову активність працюючих, руйнує моральні принципи. Відмова підприємців від виплати зарплати «в конверті» стане проявом здорового прагматизму, від якого певні дивіденди отримають вони самі. Адже тільки спільними зусиллями бізнесу і влади можна збільшити доходи населення, подолати бідність і соціальне розшарування нашого суспільства.
0 0

Ірпінська ОДП 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.