» » » Семінар для платників податків

Семінар для платників податків

Нещодавно Ірпінська ОДПІ провела черговий семінар для платників податків на якому розглядались актуальні питання електронного адміністрування ПДВ, єдиного соціального внеску та застосування РРО.

Відкрила семінар, заступник начальника Ірпінської ОДПІ Людмила Ступак, яка відмітила, що суб’єктам господарювання в наш час дуже важливо вправно орієнтуватися у законодавчому просторі, саме цим, обумовлена необхідність проведення семінарів та зустрічей з платниками податків по роз’ясненню діючого законодавства.

У ході зустрічі фахівці Ірпнської ОДПІ особливу увагу приділили основним змінам в податковому законодавстві, які вступили в силу з 1 липня поточного року: електронне адміністрування ПДВ, торгівля пивом.
Податківці розповіли про особливості нарахування єдиного соціального внеску у разі праці найманих працівників неповний робочий день або сумісництвом, терміни подання та порядок заповнення звітності з ЄСВ.

Поміж інших були розглянуті питання сплати акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, щодо мінімальних цін та ліцензування.

Наприкінці семінару лектори надали змістовні відповіді на запитання учасників семінару згідно чинного законодавства.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.