» » Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з вогняною стихією на торфовищах

Київська область: рятувальники продовжують боротьбу з вогняною стихією на торфовищах

На Київщині рятувальники продовжують ліквідовувати торф’яні пожежі. Так, станом на 10:00 28 липня проводиться гасіння торфовищ:

Бородянський район: поблизу смт Бородянка на загальній площі 0,1 Га, с. Бабинці - 0,35 Га
Іванківський район: с. Феневичі на площі 0,09 Га
Києво-Святошинський район: поблизу с. Мироцьке на площі 0,6 Га, поблизу с. Забучча на площі 0,5 Га
Вишгородський район: с. Козаровичі на площі 3,6 Га, поблизу с. Гута Катюжанська на площі 0,4 Га, поблизу с. Демидів на площі 11 Га, поблизу с. Катюжанська на площі 0,9 Га
Ірпінська зона: поблизу м.Ірпінь на площі 3 Га

Наразі для ліквідації загорання покладів торфу залучено 69 чоловік особового складу, 8 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 9 мотопомп.
Торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий грунт людей і техніки, у зв'язку з чим рятувальники закликають Вас бути обережними та не перебувати поряд з небезпечними місцями. Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 2-3 і більше метрів. У них тривалий час після вигоряння зберігається висока температура, тому провалившись в районі торф'яної пожежі людина може бути приреченою.

Шановні громадяни, Головне управління ДСНС України у Київській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у суху осінню погоду поблизу лісних масивів та на відкритих територіях.
0 0

мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.