» » » Податкова: Сплатіть податок на доходи до 1 серпня

Податкова: Сплатіть податок на доходи до 1 серпня

До закінчення терміну сплати податку із задекларованих доходів залишилось декілька днів

Податкова: Сплатіть податок на доходи до 1 серпняІрпінська ОДПІ звертає увагу громадян, які задекларували доходи, отримані у 2014 році, що відповідно до положень Податкового кодексу України, такі фізичні особи зобов’язані самостійно до 1 серпня поточного року сплатити суму податкового зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, вказану в поданих податкових деклараціях.

Слід зазначити, що за останньою інформацією у Ірпінському регіоні свої доходи задекларували 698 громадян й, згідно з поданими деклараціями, вони отримали у минулому році 233,3 млн.,гривень, тоді як роком раніше за цей же період було подано майже 689 декларацій та задекларовано 231,5 млн.гривень. До бюджету цьогорічна кампанія декларування додала щонайменше 1,4 млн., гривень податку на доходи фізичних осіб.

Загалом, за результатами кампанії «Декларування – 2015», загальна сума податку на доходи фізичних осіб, визначена у податкових деклараціях громадян, до сплати склала 5,0 мільйонів гривень, з яких наразі вже сплачено 3,1 мільйонів гривень. До закінчення терміну сплати податку із задекларованих доходів, залишилось перерахувати ще 1,9 мільйонів гривень.

Шановні громадяни!
Аби уникнути фінансових санкцій – не зволікайте зі сплатою податку!
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.