» » Бучанська міська рада повідомляє: Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Буча

Бучанська міська рада повідомляє: Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Буча

Бучанська міська рада повідомляє, що 13.07.2015 року на позачерговій 73 сесії VI скликання прийнято рішення за №2336-73-VI «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м. Буча»

Бучанська міська рада вирішила:
1. Затвердити нормативну грошову оцінку земель м. Буча, розроблену державним підприємством «Київський науково - дослідний та проектний інститут землеустрою».
2. Встановити середню базову вартість одного квадратного метра земель міста Буча у розмірі 154,24 грн./м2.
3. Встановити, що визначення кожного з локальних факторів для окремої земельної ділянки проводять на основі карти впливу локальних факторів оцінки.
4. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2016 р.
5. Вважати рішення Бучанської міської ради від 10 лютого 2009 р. № 1194-47-У «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста» таким, що втрачає чинність з дня введення в дію цього рішення, тобто з 01.01.2016 р.
6. Платникам земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності при поданні податкових декларацій до органів державної податкової служби починаючи з 2016 року застосувати нормативну грошову оцінку земель міста Буча, яка затверджена цим рішенням.
7. Відділу Держземагенства у м. Бучі забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.
8. Ірпінський ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечити надходження до доходної частини місцевого бюджету плати за землю відповідно до цього рішення.
9. Організаційно - кадровому відділу забезпечити інформування юридичних та фізичних осіб міста через ЗМІ та на офіційному порталі Бучанської міської ради.
10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного планування, бюджету, фінансів та інвестування.
Рішення оприлюднено на офіційному сайті Бучанської міської ради www.bucha-rada.gov.ua.


Опубліковано в газеті "Бучанські новини" №26-27 від 13 липня 2015 року
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.