» » 10 дітей вимушених переселенців зі Сходу України їдуть у Карпати

10 дітей вимушених переселенців зі Сходу України їдуть у Карпати

5 липня, у неділю, в Бучанському центральному міському парку відбувся концерт-конкурс “Україна-єдина родина”. У ньому взяли участь діти, які приїхали у Київську область разом зі своїми сім’ями з місць проведення АТО. Оргнізатори конкурсу не обмежували учасників у виборі номеру – діти виступали в улюбленому жанрі, де вони могли яскраво продемонструвати свій талант. Виступи учасників оцінювало жюрі, яке очолив Народний артист України, Лауреат Національної премії імені Т.Г.Шевченка та Національної премії імені О.Довженка, професор Богдан Бенюк.“Я вдячний Громадському об’єднанню “Слава Україні” за організацію цього конкурсу, я вдячний дітям за чудові виступи, вдячний їхнім батькам за любов і терпіння, не зважаючи на всі труднощі, які випали на їх долю. Перемога за нами!”, - переконаний Богдан Бенюк.
Перемогу отримали Войт Христина за вірш Тетяни Коломієць “Червень”, Пригеба Аксінья за виконання пісні “Одна калина”, Решетняк-Звягінцева Дарина за пісню “Я люблю той край”, Гончаров Єгор за виконання танцю у стилі хіп-хоп, Репка Вероніка за акапельне виконання пісні “Журавочка”, Машкович Давид за вірш “Звичайний день”, автором якого є він сам, Мамченко Иван і Латкова Марина за виконання бальної хореографічної композиції “Джайв”, Ісаєвська Катерина за декламацію уривку з твору Елеонор Портер “Полліана” та Самохліб Рената за виконання хореографічної композиції “Африканські барабани”.

Переможці конкурсу отримали 10 путівок у Міжнародний дитячий центр “Артек-Буковель”.
Голова Громадської спілки “Слава Україні” Андрій Верлатий подякував батькам маленьких конкурстантів за участь у конкурсі:

“Зараз час диктує нам приділяти особливу увагу дітям, які були вимушені зі своїми родинами покинути рідну домівку. Я кожний день бачу як батькам цих дітей складно прийняти нові правила життя, як складно вірити у справедливість, знайти правду, дати відповіді на всі питання. Але, попри все, батьки цих дітей намагаються вірити у краще, а головне – вони вірять у своїх дітей. За це їм низький уклін.”

1 0

www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.