» » Тиждень спорту та розваг у Ірпені

Тиждень спорту та розваг у Ірпені

Цього року в Ірпені відбувся ювілейний Тиждень спорту – 15 рік поспіль. Протягом 22-26 червня діти 3-12 років, а також молодь брали участь у змаганнях, спортивних іграх.

На ранкову програму приходило більше 400 дітей. Концепція програми відбулася у єврейському стилю – через декорації з зірками Давида, і елементами ізраїльської культури (глечики, палатки), За участь у змаганнях діти отримували шекелі – пластикові монетки, які вони старанно збирали у гаманці, для того, щоб в майбутньому обміняти на подарунки з ярмарки.


Починалася програма з ранкової зарядки, яка чудодійним способом надавала ранковим сонним мухам енергії. Із зарядом бадьорості діти відправлялися на станцію розваг, картінг – з маленькими машинками. Кожного дня біблійну історію діти чули від самої Марії, одягнутої у хісон. На ремеслах робили саморобки, а також прикрашали чохли для своїх майбутніх Біблій. Найспортивніша зупинка – футбол, щодня діти грали в естафети, проходили змагання. Новинкою була станція першої медичної допомоги, де учасники вчилися робити перев’язки, використовували аптечку. Експеримент – був цікавий усім юним дослідникам, щодня хіміки проводили ефектні і шокуючі досліди, які діти потім повторювали у групах. Закінчувалося все музичною станцією, де розучували слова і рухи під пісеньки.

Найцікавіша участь була у лідерів 3-5 років – діти потребували гіперуваги і опіки, але кожен день для них був відкриттям! Завдяки дисципліні і порядку зі сторони вихователів, діти, які ще навчаються володінню концентрацією, на рівні з старшими проходили станції, співали, гралися і слухали історії.
Учасникам дитячої програми повезло на один день більше – в суботу вони разом зі своїми батьками продовжили ігри і естафети, та довгоочікувано змогли обміняти добротні мішечки шекелів, які назбирали на п’ять днів, на іграшки, солодощі і забавки. А тати і мами разом з ними могли переконатися, як весело разом проводити час на спортивних днях.


Молодіжна програма. Щодня збиралося більше 300 чоловік, молодь від 13 років. Деякі з них чітко ішли по своєму профілю – футбол, стрітбол або волейбол. Тут точилися справжні спортивній бої серед хороших і ще кращих, тому не дивно, що кожного дня вигравали інші команди. Паралельно / окремо учасники змагалися у тенісі (настільний і сквош), бадмінтоні, експериментували з лакросом і регбі. Новинкою програми був мінігольф, з справжніми м’ячиками і клюшками для цінителів елітного спорту. А що робити звичайним середньостатичним малоспортивним людям? Наприклад, як я. Ох, і для нас знайшлася забавка. Спеціальні естафети, де команди з трьох людей пробували себе на різних станціях і заробляли бали. Це було неймовірно весело і ще й давало можливість на рівні зі спортсменами отримати призи і подарунки на вечірній програмі.

Кожного вечора на Тижні спорту був спеціальний гість. У понеділок до нас завітав учасник проекту «Голос країни» і фіналіст «Нової хвилі» Вячеслав Рибіков – душевний музикант і хороший хлопець, який подарував нам декілька пісень, в т.ч. «Епіцентр», недавній сингл, а також розказав нам, про своє життя з Богом, як вони разом переживали перипетії проекту і спокуси великої сцени.

Другого дня ми мали зустріч з військовим капеланом Леонідом Кравцем та його сім’єю. Зал слухав затамувавши подих свідоцтво чоловіка про спільні молитви з кіборгами в Донецькому аеропорті, про розмови з учасниками АТО. Капелан розказував, яку моральну підтримку давало солдатам сама присутність божої людини в роті. Закінчився вечір загальною молитвою за Україну, за військових та за майбутнє - молодь.

У середу любителі настільного тенісу мали можливість позмагатися з завзятим чоловіком на інвалідній колясці. Не дивлячись, на свої фізичні обмеження, шансів у хлопців було на перемогу небагато – адже перед ними був чемпіон України і міжнародних конкурсів Віталій Попок. На вечірній зустрічі він розказав нам свою історію. Що був він звичайним чоловіком, жив, покладаючись на свої сили. Але в результаті ДТП зазнав ушкоджень і був прикутий до коляски. Знайомі інваліди не сулили йому хорошої долі. Завдяки мудрій дружині і Господу, Який прийшов у серце чоловіка, Віталій не склав руки, а почав тренуватися у тенісі. Від моменту, коли йому далося тяжкими зусиллями зібрати розкидані кульки в гаражі, до перемоги в Лас-Вегасі пройшов час. Зараз він неймовірне натхнення усім спортсменам, які склали руки, усім інвалідам, які розчарувалися у житті і кожному з нашого залу, хто почув цю історію.


У четвер театральна студія «Трафарет» презентувала свій перфоманс «Зробити вибір». А на завершення Тижня спорту приїхав музичний гурт «Крик душі» .
Мета Тижня Спорту - мотивувати дітей та молодь займатися активним відпочинком та турбуватися по моральне виховання у християнських цінностях та патріотичному дусі. Дякуємо усім сім’ям та учасникам тижневого свята!
2 0

Яся Сидорчук 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.