» » Горів ліс поблизу Бучі та у Гостомелі

Горів ліс поблизу Бучі та у Гостомелі

23 червня о 13 год. 51 хв. до оперативно-рятувальної служби м. Ірпінь надійшло повідомлення щодо пожежі у лісі (траса Київ-Ковель, поблизу м. Буча). Вже о 14 год. 02 хв. рятувальники 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь почали роботу щодо ліквідації вищезазначеної пожежі на місці виклику.

Разом із тим, оцінивши ситуацію, яка склалася, та зважаючи на погодні умови (сильні пориви вітру) було прийнято рішення про виклик допомоги. Таким чином, на ліквідацію даної пожежі направлено відділення 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча та 53-го Державного пожежно-рятувального поста смт Гостомель.


За півтори години вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а вже о 17 год. 14 хв. повністю ліквідувати (площа пожежі склала близько 1 Га), що, у свою чергу, унеможливило її розповсюдження на більші площі та нанесення значних матеріальних збитків, як Державі, так і довкіллю.
До ліквідації пожежі залучено 12 чоловік особового складу підрозділів Ірпінського регіону.

Після ліквідації вищезазначеної події відділення 35-ДПРЧ м. Буча та 53-ДПРП смт Гостомель було направлено на гасіння пожежі лісу поблизу Гостомеля (траса Київ-Ковель) …

Шановні громадяни!
Пам'ятайте, що розводячи багаття ми власними руками знищуємо навколишнє середовище та наражаємо себе на небезпеку!
0 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.