» » Горів ліс поблизу Бучі та у Гостомелі

Горів ліс поблизу Бучі та у Гостомелі

23 червня о 13 год. 51 хв. до оперативно-рятувальної служби м. Ірпінь надійшло повідомлення щодо пожежі у лісі (траса Київ-Ковель, поблизу м. Буча). Вже о 14 год. 02 хв. рятувальники 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь почали роботу щодо ліквідації вищезазначеної пожежі на місці виклику.

Горів ліс поблизу Бучі та у ГостомеліРазом із тим, оцінивши ситуацію, яка склалася, та зважаючи на погодні умови (сильні пориви вітру) було прийнято рішення про виклик допомоги. Таким чином, на ліквідацію даної пожежі направлено відділення 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча та 53-го Державного пожежно-рятувального поста смт Гостомель.


Горів ліс поблизу Бучі та у ГостомеліЗа півтори години вогнеборцям вдалося локалізувати пожежу, а вже о 17 год. 14 хв. повністю ліквідувати (площа пожежі склала близько 1 Га), що, у свою чергу, унеможливило її розповсюдження на більші площі та нанесення значних матеріальних збитків, як Державі, так і довкіллю.
До ліквідації пожежі залучено 12 чоловік особового складу підрозділів Ірпінського регіону.

Після ліквідації вищезазначеної події відділення 35-ДПРЧ м. Буча та 53-ДПРП смт Гостомель було направлено на гасіння пожежі лісу поблизу Гостомеля (траса Київ-Ковель) …

Шановні громадяни!
Пам'ятайте, що розводячи багаття ми власними руками знищуємо навколишнє середовище та наражаємо себе на небезпеку!
Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.