» » » Пенсійний: Про пільги окремим категоріям населення

Пенсійний: Про пільги окремим категоріям населення

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» з 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватись (у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України) за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.) наступним пільговим категоріям громадян:

- стаття 22 Закону України “Про міліцію”
- стаття 22, 30 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”;
- статті 14, 15, 16 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту;
- стаття 9 Закону України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”;
- стаття 57 Закону України “Про освіту”
-стаття 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я
- статті 6-1; 6-2; 6-3; 6-4 – Закону України “Про жертви нацистських переслідувань”;
- стаття 13 Закону України “Про охорону дитинства”;
- стаття 5 Закону України “Про соціальний захист дітей війни”;
- стаття 120 Кодексу цивільного захисту.

Якщо пільговик або член сім’ї пільговика, який користується пільгами, працює, навчається, одержує доходи від підприємницької діяльності, або є непрацюючою працездатною особою, з метою визначення права на отримання пільг, пільговику необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації для подачі Декларації про доходи сім´ї пільговика за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.
При собі необхідно мати: паспорт; ідентифікаційний код (пільговика та членів сім’ї)свідоцтва про народження неповнолітніх дітей; довідки про доходи пільговика та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення (з 01.01.2015 по 30.06.2015); у випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність. А також абонентські книжки по оплаті житлово-комунальних послуг чи квитанції для звірки даних особових рахунків з Єдиною державною базою пільговиків.

За довідками звертатися за тел. 49-906 (відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення) або за адресою Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи бул. Б. Хмельницького 5/5а, каб. № 11, 12.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.