» » Прокуратура: Про розтрату майна в навчально-дослідницькому господарстві "Ворзель"

Прокуратура: Про розтрату майна в навчально-дослідницькому господарстві "Ворзель"

Розтрата майна Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Навчально-дослідницьке господарство «Ворзель».

Завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно працівника Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Навчально-дослідницьке господарство «Ворзель».

Досудовим розслідуванням встановлено, що особа, для поліпшення майнового стану інших осіб, діючи умисно, вчинила розтрату майна Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Навчально-дослідницьке господарство «Ворзель» на користь не встановлених досудовим розслідуванням осіб відпустивши матеріальні цінності, які були передані їй у встановленому законом порядку під повну матеріальну відповідальність, без відображення такої операції у порядку, передбаченому законодавством України, тим самим розтративши майно Відокремленого підрозділу Національного університету.

Наразі судовий розгляд триває. Обвинуваченій загрожує покарання за вчинений злочин передбачений ч.1 ст.191 КК України до 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.