» » Представники ЗМІ відвідали багатопрофільну лікарні Бучанської виправної колонії (№85)

Представники ЗМІ відвідали багатопрофільну лікарні Бучанської виправної колонії (№85)

Прес-тур представників ЗМІ відбувся до багатопрофільної лікарні Бучанської ВК управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№85)

22 червня, в рамках святкування Дня медичного працівника відбувся прес-тур представників засобів масової інформації до багатопрофільної лікарні, яка функціонує при Бучанській виправній колонії управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№85).

Під головуванням начальника Бучанської ВК (№85) підполковника внутрішньої служби Євгена Домбровського представники преси відвідали вищезазначену лікарню, де ознайомилися зі станом забезпечення лікарні медичним устаткуванням, препаратами, а також особливостями лікування засуджених хворих.

- На сьогоднішній день багатопрофільна лікарня - єдина, яка обслуговує всі регіони України по урологічному та гастроентерологічному профілю та розрахована на лікування 120 хворих засуджених. По всім іншим напрямкам лікування, а саме по хірургічному, терапевтичному, неврологічному та іншим нозологічним формам за лікарнею закріплені Київська, Житомирська, Черкаська та Чернігівська області. Наразі 92 засуджених лікуються в лікарні. Медична служба установи забезпечена медичними препаратами для надання невідкладної медичної допомоги та ефективного лікування хворих засуджених у повному обсязі – розповів Євген Станіславович журналістам.

Запрошені гості відвідали рентгенівський кабінет лікарні, де регтген лаборант Михайло Лук’янович Костілецький продемонстрував свою роботу та розповів журналістам про особливості праці в даній лікарні. Також, журналістам наочно показали підготовку до операції в операційному блоці, терапевтичне відділення та лікарняні палати, де вони поспілкувалися із засудженими.

Засуджений киянин, який вже не перший раз лікується у даному медичному закладі розповів представникам преси, що задоволений умовами лікування, медичним забезпеченням та відношенням адміністрації до них.

1 0

Прес-служба управління ДПтС України в м. Києві та Київській області 
БВК 85 Бучанськая исправительная колония
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.