» » У Бучі загорання торфу ліквідовується

У Бучі загорання торфу ліквідовується

З 12 червня розпочалося масштабне гасіння осередків загорання торфу на території міста Буча.
На допомогу до бучанських надзвичайників прийшли колеги з Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Макарова. Станом на 18 червня вдалося повністю ліквідувати загорання в поймі річки Рокач поблизу вулиці Котовського, зробити обкопування осередку та з’єднання його із зрошувальним каналом в районі дач на Мельниках. За допомогою встановленого на парковому озері земснаряду вдалося ліквідувати близько 2,5 га загорання на території, яка межує з озером виправної колонії.

Причиною загорання, як правило є людський фактор: свідомий підпал сухої трави, щоб потім виросла гарна зелена для годування худоби, недбалість та халатність на відпочинках з шашликами, непогашені недопалки. Результат такої безвідповідальності – великі затрати людського та матеріального ресурсу!

Ще раз нагадуємо, що торф’яні пожежі створюють велику небезпеку провалу в прогорілий шар ґрунту людей, тварин, техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 2 і більше метрів. Тривалий час після вигоряння зберігається висока температура, тому провалившись в районі торф’яної пожежі людина може бути приреченою.


Шановні бучанці та гості міста! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі. Не запалюйте багаття в лісових масивах та в місцях залягання торфу самі та не дозволяйте це робити іншим.
0 0

Сергій Коваленко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.