» » Бучанці прийняли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)»

Бучанці прийняли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)»

II (обласний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").
15-17 червня на базі Навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» ДСНС України в селі П’ятихатки Обухівського району відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Головними організаторами заходу виступили департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасниками заходу стали 32 рої з районів та міст області – близько 350 дітей та учнівської молоді.
Юні нащадки козацького роду змагалися у 12 конкурсах. Учасники гри представляли свої рої під час конкурсу «Ватра». У конкурсі «Добре діло» звітували про проведені добрі справи, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО. Демонстрували стройовий вишкіл під час конкурсу з виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою «Впоряд», змагались у влучності під час конкурсу зі стрільби із пневматичної зброї. Туристські навички та вміння демонстрували на туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, під час конкурсів «Топографія» та «Таборування». Також у конкурсі «Таборування» демонстрували своє вміння дотримуватися чистоти, порядку та загальних правил проживання у таборі. Видовищними і цікавими були змагання з перетягування линви, використання індивідуальних засобів захисту в надзвичайних ситуаціях, конкурси з надання першої медичної допомоги «Рятівник» та вікторина «Відун».
На святі були присутні багато шанованих гостей, серед яких:
- Опанащук Віталій Степанович, генеральний писар Українського Козацтва;
- Омельченко Дмитро Григорович, заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;
- Рогова Віра Борисівна, в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
- Мельничук Юрій Леонідович, генерал-отаман Приірпінського полку Українського Козацтва, заступник голови науково-методичної ради Науково-дослідницького інституту історії НАН України;
- Панасюк Валентин Федорович, крайовий отаман Українського Козацтва Київської області, а також, керівники місцевих органів управління освітою.

Наше місто представляла команда Бучанської ЗОШ I-III ст. №4 (рій «Січові стріль - ці») – переможець міського етапу Гри. До організації, підготовки та участі у заході залучились: адміністрація закладу на чолі з директором Літкевич А.М., начальник відділу освіти Бучанської міської ради Цимбал О.І., директор центру позашкільної роботи міста Куцевалов А.В., методисти міського методичного кабінету Мохненко О.В., Ковальський В.В., вчитель фізичної культури школи Карабут О.М. та безпосередньо керівник рою, вчитель фізичної культури та захисту Вітчизни Іносов В.А.

Джури нашого міста отримали справжне задоволення від участі у Грі, від спілкування з новими друзями та проживання у таких, незвичних та нестандартних умовах.

В підсумку, за суддівськими протоколами, наш рій «Січові стрільці» став другим у конкурсі «Бойове розгортання», третім - у конкурсі «Добре діло», четвертим – у конкурсі «Топографія», п’ятим – у конкурсі «Туристична смуга перешкод за козацькою легендою», шостим – у конкурсі стройового вишколу «Впоряд». У конкурсах «Перетягування линви» та «Таборування» ми потрапили у десятку найкращих. Враховуючи те, що у заході взяли участь багато команд, і надзвичайно важко всім було боротись за призові місця, організатори Гри не нагороджували переможців у загальнокомандній першості. Але така інформація буде оприлюднена пізніше.

До допомоги в організації заходу залучились обласні та районні спілки та організації, зокрема Бучанська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка фінансувала нагороди (кубки) для нагородження у конкурсі «Бойове розгортання».

Однак найбільшою нагородою для юних нащадків козацького роду, безперечно, стала сама участь у захоплюючій грі «Сокіл» («Джура»)

www.facebook.com - Освіта Бучі
1 0

Володимир Ковальський, відділ освіти Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.