» » » При працевлаштуванні виплата допомоги на дитину після досягнення двох років припиняється

При працевлаштуванні виплата допомоги на дитину після досягнення двох років припиняється

При працевлаштуванні виплата допомоги на дитину після досягнення двох років припиняєтьсяВнесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.

Кабмін постановою від 4 червня 2015 № 355 вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми.

Встановлено, що заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики (зараз — у довільній формі із зазначенням даних про реєстрацію місця проживання дитини).

У разі звернення одного з батьків дитини (опікуна) за призначенням допомоги при народженні дитини орган соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, має право одержувати від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій відомості, необхідні для призначення допомоги при народженні дитини.

Також згідно зі змінами, особам, які на 30 червня 2014 мали право на отримання допомоги при народженні (усиновленні) дитини в розмірі, встановленому на першу дитину, після досягнення дитиною 2-х років на наступні 12 місяців призначається щомісячна допомога в розмірі 130 грн.

У разі працевлаштування отримувача допомоги або виходу на роботу виплата допомоги у розмірі 130 грн припиняється.

Також встановлено, що у разі зміни місця проживання одержувача державної допомоги сім'ям з дітьми виплата її продовжується органом соціального захисту населення за новим місцем проживання або відбування покарання з дня (місяця) звернення (зараз — з дня звернення, але не раніше, ніж з дня реєстрації ).

Допомогу, не отримана в термін через невиконання її отримувачами умов, визначених Порядком, виплачується за минулий з моменту призначення час, але не більше ніж за 6 місяців з місяця звернення за її одержанням (зараз — не більше, ніж за 3 місяці).
0 0

законодавство юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.