» » Перевірка зовнішнього протипожежного водопостачання на АЗС «UPG» у Бучі

Перевірка зовнішнього протипожежного водопостачання на АЗС «UPG» у Бучі

Рятувальники 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча 05 червня 2015 року перевірили зовнішнє протипожежне водопостачання (пожежні гідранти) на АЗС UPG ПП «Укрпалетсістем», що незабаром почне своє функціонування у Бучі по вул. Шевченка, 4а.

Перевірка працездатності пожежних гідрантів повинна здійснюватися не рідше двох разів на рік. Для контролю працездатності мережі зовнішнього протипожежного водопостачання необхідно 1 раз на рік проводити випробування на тиск та витрату води з оформленням акта. Випробування водогону повинне проводитися також після кожного ремонту, реконструкції або підключення нових споживачів до мережі водогону.

Нагадаємо, що Порядок утримання систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання є обов’язковими для виконання всіма юридичними і фізичними особами незалежно від виду їх діяльності та форм власності. Кожне підприємство, установа, організація та інші об’єкти (будинки, споруди тощо) повинні бути забезпечені необхідною кількістю води для здійснення пожежогасіння (виходячи з вимог будівельних норм та інших нормативних документів). Мережі протипожежного водопостачання повинні забезпечувати потрібні за нормами витрату та напір води.

Через несправні пожежні гідранти та нестачу джерел протипожежного водопостачання велика кількість пожеж ліквідовується із залученням значної кількості пожежної техніки та організації підвозу води. Тому, під час виникнення пожеж завдаються великі матеріальні збитки, а найприкріше те, що бувають випадки загибелі людей.
0 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Денис Берн
Не пойму, так по итогам проверки соответствует нормам внешнее противопожарное водоснабжение или нет?

0
rescuer

OFFline

  • rescuer (1)
  • Місцевий
  • 11 червня 2015 15:27
Да, соответствует!

0