» » Бучанці без «Бучанок»

Бучанці без «Бучанок»

Від сьогодні транспортна «інфраструктура» нашого міста потерпіла чергову невдачу - знову відмінили пару електропоїздів. Незважаючи на те, що останніми роками залізнична станція Буча переживає неймовірні «покращення», «реконструкції» та «удосконалення» відмінили чи не останні прямі електропоїзди, якими в вечірні години мешканці Бучі, Ірпеня та Коцюбинського поверталися зі столиці додому.

Тож з 29 травня 2015 року відміняється курсування поїздів:
6675 Борщагівка-Буча (відпр. з ст.Святошин о 17-10);
6676 Буча-Борщагівка (відпр. з ст.Буча о 17-50).


Таким чином в обігу лишається тільки одна пряма електричка 6672 Буча-Борщагівка (відпр. о 8-32), але у випадку відсутності реакції місцевої влади (транспортної комісії) на відміни поїздів – ризикуємо лишитися і без неї, незважаючи на великий пасажиропотік на станції Буча і турнікети, що унеможливили проїзд «зайців», залізниця і надалі продовжує скасовувати електрички (до речі за останні кілька місяців на дільниці Київ-Буча-Коростень скасували обіг 5 пар електропоїздів, навіть в години пік).

Наразі в вечірні години-пік до Бучі з Києва можна дістатися лише кількома транзитними приміськими поїздами (відправлення зі Святошина в 17:40, 18:39, 19:30), а деякі електрички в місті не зупиняються (регіональні 823 та 836).

Довідка
Прямі електропоїзди Київ-Буча почали призначатися в обіг залізницею, ще на початку 2000-х років, у зв’язку з реконструкцією ст.Буча та зростанням попиту пасажирів з м.Буча та прилеглих населених пунктів. В окремі роки курсували до 6 пар прямих електропоїздів Київ-Буча-Київ ( 3 пари ранкових та 3 пари вечірніх). Дані електрички користувалися неймовірним попитом серед мешканців Бучі, Ірпеня та прилеглих селищ, через зручність проїзду та можливість навіть в ранкові години зайняти посадочне місце та без тисняви дістатися столиці або дому.
2 0

Андрій, www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.