» » » Не забуваймо дорогу до храму

Не забуваймо дорогу до храму

Особливо в День Святої Трійці, що святкуватиметься в неділю, коли наші церкви клечатимуться зеленню молодого листя, а підлоги встеляються пахучою травою, через що цей день має народну назву, Зелена неділя. А в православному світі свято отримало від сходження Святого Духа на апостолів, як заповідав Ісус Христос перед своїм Вознесінням. Таким чином свято нагадує про Святу Трійцю, а також про три відомі прояви, лики (іпостасі) Всевишнього у вигляді Бога Отця, Сина, й Святого Духа.

— Для прихожан Ірпінського Свято-Троїцького храму, цього року це свято подвійне, оскільки церква відзначатиме столітній ювілей,— каже щиро посміхаючись екс-мер Ірпеня Олег Бондар, з котрим зустрівся під час ранкового богослужіння.

Погодьтеся, не часто зустрінеш представника влади, хай і колишнього, в храмі, тож після служби підійшов до Олега Васильовича поспілкуватися. Про політику та нинішню ситуацію в місті він говорити відмовився, мовляв, це може бути темою іншої зустрічі, але про це можна прочитати в ЗМІ ( подаємо посилання www.polemika.com.ua ).

— В усі роки, незважаючи на свій статус, зажди ходжу на Божу службу, бо саме віра в серці і є нашою перспективою на світле й щасливе життя у процвітаючій країні, а для християнина основою доброчестя. До нашої Свято-Троїцької церкви в мене особливе ставлення, це один з найулюбленіших моїх храмів, який очолює надзвичайно духовна людина, отець Памфіл. Нещодавно ми відзначали його 90-річчя, вшанувати відомого в нашому краї духівника з таким поважним ювілеєм — це справа честі. Користуючись нагодою, хотів би привітати усіх своїх земляків з Великим святом Трійці, побажати миру в душі, добробуту, й успіхів повсякчас, нехай всім воздається по вірі.

Зважаючи на свою професійну звичку, дивитися на ту чи іншу зустріч в кількох вимірах, я не втримався, щоб не запитати про Олега Бондаря в протоієрея Свято-Троїцької церкви отця Віктора.

—Ви знаєте, він завжди допомагав нашій церкві, коли був на посаді мера й коли її полишив, але навіть не це головне, відрадно, що він завжди ходить в церкву не просто поставити свічку, а молитися, й коли б цей приклад був наслідуваний іншими, ми б вже давно мали справжні перетворення в нашій країні…


PS
До теми, саме за часів управління містом Олегом Бондарем були проекти здійснення соціальних проектів, один із них, виділення земельних ділянок працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям та медикам.
Валентин СОБЧУК 
  2
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом {days} з дня публікації.