» » » Не забуваймо дорогу до храму

Не забуваймо дорогу до храму

Особливо в День Святої Трійці, що святкуватиметься в неділю, коли наші церкви клечатимуться зеленню молодого листя, а підлоги встеляються пахучою травою, через що цей день має народну назву, Зелена неділя. А в православному світі свято отримало від сходження Святого Духа на апостолів, як заповідав Ісус Христос перед своїм Вознесінням. Таким чином свято нагадує про Святу Трійцю, а також про три відомі прояви, лики (іпостасі) Всевишнього у вигляді Бога Отця, Сина, й Святого Духа.

— Для прихожан Ірпінського Свято-Троїцького храму, цього року це свято подвійне, оскільки церква відзначатиме столітній ювілей,— каже щиро посміхаючись екс-мер Ірпеня Олег Бондар, з котрим зустрівся під час ранкового богослужіння.

Погодьтеся, не часто зустрінеш представника влади, хай і колишнього, в храмі, тож після служби підійшов до Олега Васильовича поспілкуватися. Про політику та нинішню ситуацію в місті він говорити відмовився, мовляв, це може бути темою іншої зустрічі, але про це можна прочитати в ЗМІ ( подаємо посилання www.polemika.com.ua ).

— В усі роки, незважаючи на свій статус, зажди ходжу на Божу службу, бо саме віра в серці і є нашою перспективою на світле й щасливе життя у процвітаючій країні, а для християнина основою доброчестя. До нашої Свято-Троїцької церкви в мене особливе ставлення, це один з найулюбленіших моїх храмів, який очолює надзвичайно духовна людина, отець Памфіл. Нещодавно ми відзначали його 90-річчя, вшанувати відомого в нашому краї духівника з таким поважним ювілеєм — це справа честі. Користуючись нагодою, хотів би привітати усіх своїх земляків з Великим святом Трійці, побажати миру в душі, добробуту, й успіхів повсякчас, нехай всім воздається по вірі.

Зважаючи на свою професійну звичку, дивитися на ту чи іншу зустріч в кількох вимірах, я не втримався, щоб не запитати про Олега Бондаря в протоієрея Свято-Троїцької церкви отця Віктора.

—Ви знаєте, він завжди допомагав нашій церкві, коли був на посаді мера й коли її полишив, але навіть не це головне, відрадно, що він завжди ходить в церкву не просто поставити свічку, а молитися, й коли б цей приклад був наслідуваний іншими, ми б вже давно мали справжні перетворення в нашій країні…


PS
До теми, саме за часів управління містом Олегом Бондарем були проекти здійснення соціальних проектів, один із них, виділення земельних ділянок працівникам бюджетної сфери, зокрема вчителям та медикам.
1 0

Валентин СОБЧУК 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.