» » «Зоряний Олімп» у школі

«Зоряний Олімп» у школі

28 травня 2015 року Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 відкрила свій перший «Зоряний Олімп». Розпочато ще одну сторінку літопису шкільного життя.

У актовій залі школи зібралась обдарована та талановита молодь, а також вчителі, батьки та гості, щоб порадіти навчальним здобуткам школярів у 2014-2015 навчальному році. Чарівна ведуча, педагог-організатор Ляшук Катерина Павлівна, із хвилюванням розпочала шкільне свято.

Номінацію «Відмінник навчання» відкрили наймолодші – учні 2-А, 2-Б, 2-В та 2-Г класів. З хвилюванням виходили вони на сцену і ніяковіли, слухаючи щирі слова привітання директора школи Морозенко Любові Олександрівни. З гордістю піднімалися за ними «до Олімпу» учні 3-А, 3-Б, 3-В та 3-Г класів. І зовсім впевнено почувалися учні 4-А, 4-Б і 4-В. Далі на сцену вийшли учні середньої школи, а саме: 5-А, 5-Б та 5-В, 6-А, 6-В та 6-Г, 8-Б класів. Учні отримали грамоти та значки.Номінація «Ерудит року» запросила на шкільну сцену учнів 5-В і 6-В, 7-А, 7-Б і 8-Б, а також 9-А, 9-Б, 9-В та 10 і 11 класів. Заступник директора з навчально-виховної роботи Чехова Тетяна Олександрівна привітала дітей і побажала їм нових перемог та впевненості у своїх силах.


У номінації «Активний клас року» заступник директора з виховної роботи Попляс Лілія Олексіївна запросила на сцену активи 3-А, 6-А та 7-Б класів і класних керівників. Злагоджена робота класних колективів впродовж цілого навчального року принесла хороші результати.
Заслужено отримав свою нагороду у номінації «Золотий голос року» учень 7-Б класу Розанов Олександр. Жоден концерт, жодна подія у школі не проходить без його участі. Тож і сьогодні всі присутні захоплено слухали пісні у виконанні учня.
Номінація «Актор року» запросила на сцену найкращих акторів нашої школи – учня 9-А класу Нікітіна Нікіту та учня 10 класу Кравченка Сергія. Можливо, через кілька років ми будемо насолоджуватись їхній акторській майстерності на великих театральних сценах країни.
Учні нашої школи дбають не лише про хороші здобутки в навчанні, а і про підкорення спортивних висот. Саме таких учнів нагороджувала у номінації «Спортивна гордість» вчитель Забавська Надія Василівна. Учні 3-А, 5-А, 6-В, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б, 9-В, 10 та 11 класів з гордістю виходили на свій перший спортивний «Олімп».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Харченко Наталія Володимирівна вітала на шкільній сцені учнів 2-В, 6-А, 6-Г, 7-Б, 8-А, 9-А, 9-Б та 10 класу у номінації «Талановиті діти» та учнів 4-В і 11 класу у номінації «Художник року».
У цьому році виповнюється 40 років з часу заснування шкільного Музею бойової слави. Впродовж всього часу екскурсії вели юні екскурсоводи. Скільки їх виплекала школа. А сьогодні у номінації «Екскурсовод року» Чехова Тетяна Олександрівна нагороджувала наймолодших – кращих екскурсоводів 2014-2015 навчального року. Це учні 6-А, 6-В та 10 класів.

Від дитячих посмішок сьогодні розквітла наша школа. Щасливі батьки з гордістю обіймали своїх маленьких переможців. Мине багато років і ми впевнені, що всі учні, які сьогодні зійшли на наш перший «Зоряний Олімп» обов’язково стануть хорошими людьми. Саме їм в майбутньому будувати нову державу.
Щастя вам, нових здобутків та мирного неба над головою.
1 0

Леськів Ірина 
ЗОШ №3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.