» » Перший турнір з волейболу

Перший турнір з волейболу

Для юних волейболісток 2003-2004 років народження Бучанської ДЮСШ відбувся він в суботу,

23 травня учасниками Відкритої першості Бучанської ДЮСШ стали спортсменки з Борисполя та Києва. Всі вони зібралися для відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками та популяризації свого улюбленого виду спорту, встановлення дружніх стосунків між командами області, удосконалення набутих спортивних навичок володіння м’ячем.

Спортивна зала була переповнена глядачами та вболівальниками. Хвилюванню юних спортсменок не було меж. Якименко Ірину, Косякевич Ядвігу, Єршову Марію, Підставкіну Олену, Чепелюк Вікторію, Іщенко Єлизавету, Депутат Ярославу, Дейнеку Катерину, Степанкову Тетяну, Бурдело Єлизавету, Виногородську Анну об’єднувало величезне бажання грати та вигравати. Це були справжні запеклі «бої». Але у бучаночок це були перші змагання, і тому вони поступилися рахунком своїм суперницям. Досвідчений ренер команди втішала: «Не потрібно здаватися! До великих звершень шлях завжди тернистий. І хто не вміє програвати, той не навчиться вигравати!»


Адміністрація ДЮСШ вітає команду дівчаток-волейболісток та їх тренера Чмут Ірину Михайлівну, які зайняли третє призове місце, з почином, і бажає їм цілеспрямованості, натхнення та спортивного вдосконалення. І тоді успіх обов’язково знайде їх!
0 0

Л. Пугач, заступник директора Бучанської ДЮСШ 
ДЮСШ волейбол
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.