» » Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?

Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?

Вже стали традиційними щотижневі дискотеки у відновленому Будинку культури Баланівки «Чотири леви». Учора на танці до Баланівки прибула ціла делегація з Ірпеня. Студентів доставили від Податкового університету та по закінченні дискотеки відвезли назад спеціальним автобусом.

Гості з Ірпеня були приємно здивовані тим, що для жителів Баланівки віднедавна вже стало звичним. По п’ятницях та суботах в оновленому Будинку культури проходять дискотеки. Все безкоштовне – вхід, чай, кава, бутерброди, солодощі…

Депутат Ірпіньради Юрій Прилипко, зусиллями якого було реставровано десятиріччями занедбаний баланівський клуб, пригадує, як у вісімдесятих роках минулого століття тут дискотеки проходили по чотири рази на тиждень – у середу, п’ятницю, суботу й неділю.

Є що пригадати, а нині похвалитися директору Будинку культури Леоніду Драпу, який вже кілька десятиліть працює в баланівському клубі. Віднедавна з захопленням розказує й показує гостям усі переваги оновленого закладу – безкоштовна дискотека, гуртки для дітей, тренажерний спортзал.

Жителька Баланівки Тетяна, яка проживає по сусідству з клубом, також не нахвалиться відновленим закладом культури. Пригадує, як раніше ще за часів Союзу тут було велелюдно. До тоді радгоспного клубу ходили на танці не тільки з Гостомеля, а й з Бучі та Блиставиці. Потім все занепало. Впродовж двох десятків років було страшно глянути на занедбаний клуб та територію навколо нього.

Тож відрадно, що віднедавна було відроджено Будинок культури, куди зараз з’їжджаються на дискотеки з усього Приірпіння. Адже такої розважальної програми зараз більш ніде ніхто не може запропонувати нашій молоді. Хіба що нічні клуби за чималі гроші. Відтак, Баланівка нині у цьому плані позитивно вирізняється на загальному фоні всього Приірпіння.
1 0

Олександр НАКАЗНЕНКО, www.zora-irpin.info 
Балановка Чотири леви
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.