» » Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?

Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?

Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?Вже стали традиційними щотижневі дискотеки у відновленому Будинку культури Баланівки «Чотири леви». Учора на танці до Баланівки прибула ціла делегація з Ірпеня. Студентів доставили від Податкового університету та по закінченні дискотеки відвезли назад спеціальним автобусом.

Гості з Ірпеня були приємно здивовані тим, що для жителів Баланівки віднедавна вже стало звичним. По п’ятницях та суботах в оновленому Будинку культури проходять дискотеки. Все безкоштовне – вхід, чай, кава, бутерброди, солодощі…

Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?Депутат Ірпіньради Юрій Прилипко, зусиллями якого було реставровано десятиріччями занедбаний баланівський клуб, пригадує, як у вісімдесятих роках минулого століття тут дискотеки проходили по чотири рази на тиждень – у середу, п’ятницю, суботу й неділю.

Є що пригадати, а нині похвалитися директору Будинку культури Леоніду Драпу, який вже кілька десятиліть працює в баланівському клубі. Віднедавна з захопленням розказує й показує гостям усі переваги оновленого закладу – безкоштовна дискотека, гуртки для дітей, тренажерний спортзал.

Жителька Баланівки Тетяна, яка проживає по сусідству з клубом, також не нахвалиться відновленим закладом культури. Пригадує, як раніше ще за часів Союзу тут було велелюдно. До тоді радгоспного клубу ходили на танці не тільки з Гостомеля, а й з Бучі та Блиставиці. Потім все занепало. Впродовж двох десятків років було страшно глянути на занедбаний клуб та територію навколо нього.

Щотижневі дискотеки: Баланівка переманює Ірпінську молодь?Тож відрадно, що віднедавна було відроджено Будинок культури, куди зараз з’їжджаються на дискотеки з усього Приірпіння. Адже такої розважальної програми зараз більш ніде ніхто не може запропонувати нашій молоді. Хіба що нічні клуби за чималі гроші. Відтак, Баланівка нині у цьому плані позитивно вирізняється на загальному фоні всього Приірпіння.
Олександр НАКАЗНЕНКО, www.zora-irpin.info 
Балановка Чотири леви
  5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.