» » Відбувся конкурс краси «Міні-міс Ірпінь 2015»

Відбувся конкурс краси «Міні-міс Ірпінь 2015»

15 травня шкільна зала Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 була наповнена радістю, творчістю та красою. Сяяли усмішки на обличчях учасників і вболівальників: як дітей, так і їх батьків, бабусь і дідусів. Генеральним спонсором дитячого конкурсу краси "Міні-міс Ірпінь 2015" став лідер Об’єднання «Самопоміч» Приірпіння Святослав Куценко.


У складі журі працювали: засновник міжнародної фундації «Music Сamp» Констанція Фортунато, заступник міського голови Анастасія Попсуй, хореограф Центрального будинку культури Анна Глибень, координатор проектів «Об’єднання «Самопоміч» в Ірпені Сергій Мудрак, головний спеціаліст освіти і науки Ірпінської міської ради Тетяна Білецька, керівник відділу по роботі з кооперативними клієнтами дитячого міста професій Артем Ковальчук та директор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Неборачко.

Конкурс складався з чотирьох етапів, у рамках якого 14 дівчаток представляли себе і свої таланти, розповідали про улюблений мультфільм і демонстрували грацію та красу.

У конкурсі «Міні-міс Ірпінь 2015» перемогу здобула Еріка Кременчук, першою віце-Міні-міс Ірпінь-2015 стала Вікторія Ігнат’єва, другою віце-Міні-міс Ірпінь-2015 - Владислава Калинка.
16 0

конкурс краси та грації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.