Дякуємо вам, наші мами!

Неділя 10 травня так і залишилася б черговим днем календаря, якби не наші мами. Адже в цей день святкується неймовірно затишне свято Мами. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Материнська любов особлива, бо гріє нас до...


Щастя і краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками, поетами і музикантами. Тож в цей день діти, які навчаються в музичній студії «Левит», у музичних школах Ірпеня та Бучі порадували своїх любих матусь і бабусб чудовим музичним концертом, який відбувся в Ірпінській Біблійній Церкві. У програмі пролунали як твори відомих композиторів, так і авторські мелодії Євгена Шестакова, який виконав їх разом із сином. Також у заході брали участь ансамбль «Дружні смички» з Бучанської школи мистецтв, танцювальні колективи «Тримай ритм» та «Galaxy Dance», інші учасники, більшість з яких є лауреатами національних та міжнародних конкурсів. Дякуємо всім за участь та прекрасні виступи!
І наостанок, хотілося б процитувати пастора Миколу Романюка, який підкреслив, що "сама серцевину жіночого покликання – це дарувати життя, зберігати життя, плекати життя. Мені сумно, що вітання сьогодні не просто обрамленні згадуванням війни, а й відбуваються у час війни. Моє найперше побажання, шановні жінки, щоб вам не довелось відправляти свої дітей, синів і дочок, внуків і чоловіків на війну. Про це ж і наша молитва разом з церквою. Ви для нас більш як важливі, адже ви, матері і бабусі, формуєте душу грядущого покоління. Про це стверджує Біблія устами мудрого Соломона «Послухай, мій сину, напучення батька свого, і не відкидай науки матері своєї, вони бо хороший вінок для твоєї голови, і прикраса на шию твою». Цей вінок і намисто ви зодягаєте своїми словами і вчинками, досвідом і почуттями, які ви розділяєте зі своїми дітьми».І ми продовжуємо від усієї душі вітати дорогих мам з їхнім святом, бо одного дня в році не достатньо. Нехай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість. Кожна і з вас заслуговує на найбільшу у світі подяку. Дякуємо вам за турботу й ласку, за безсонні ночі коло наших ліжок, за пролиті сльозі, за щоденний клопіт… Ми бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття та гарного настрою!
1 0

Тая Лукіч 
церква
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.