» » Прокуратура відсудила у забудовника земельну ділянку в м. Ірпені

Прокуратура відсудила у забудовника земельну ділянку в м. Ірпені

Прокуратура відсудила у забудовника земельну ділянку в м. ІрпеніАпеляційний суд Київської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури м. Ірпеня й визнав незаконним рішення міськради про передачу забудовнику у приватну власність земельну ділянку та повернув її територіальній громаді.

Встановлено, що у 2013 році рішенням Ірпінської міської ради одному із забудовників безкоштовно надано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1 га в місті Ірпені для будівництва і обслуговування житлового будинку.

Проте, як встановила прокурорська перевірка, спірна ділянка всупереч законодавства відведена із земель державної або комунальної власності без прийняття рішення радою про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення вказаної земельної ділянки у власність, без його розробки та погодження з органом по земельних ресурсах, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органами архітектури і охорони культурної спадщини та його подальшим затвердженням рішенням ради.

Суд погодився з доводами прокуратури, визнав незаконним вищезазначене рішення ради та скасував реєстрацію державного акту на право власності на земельну ділянку забудовника.
О. Мясков, прокурор прокуратури міста Ірпеня 
  1
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.