» » 26 квітня минає 29 років від дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня минає 29 років від дня Чорнобильської катастрофи

26 квітня минає 29 років від дня Чорнобильської катастрофи, відлуння якої стихне ще не скоро.. Її наслідки відчують на собі майбутні покоління.
Сьогодні бучанці згадали тих, хто в ті жахливі дні захищав не лише рідну землю і народ України, а усе людство. Міська рада відзначила своїх героїв-ліквідаторів почесними грамотами та грошовими преміями.

Бархоленко Сергій Михайлович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 2 гр. інвалідності
На час аварії працював водієм в Ірпінському АТП. З 27 по 31 квітня 1986 р. був відряджений в 30-км заражену зону, з ціллю доставки військових палаток для проживання військовослужбовців направлених на ліквідацію Чорнобильської катастрофи.

Федоренко Зиновій Іванович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 2 гр. інвалідності
Займав посаду заступника начальника будівельного управління СУ -146 . Після аварії виконував обов‘язки начальника штабу цивільної оборони. З 1987 по 1989 р.р в Чорнобилі забезпечував умови для проживання, контролював рівень радіаційного фону, слідкував за забезпеченням нормального харчування персоналу задіяному на ліквідацію наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Кабанов Євгеній Юхимович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 1 гр. інвалідності
Був направлений на ліквідацію аварії на ЧАЕС підприємством «Мехколона».Займав посаду автокрановника. Брав безпосередню участь у будівництві електропідстанції « Рудня- Вересня», в 30-км зараженій зоні

Крученюк Володимир Леонідович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 3 гр. інвалідності
На момент аварії працював водієм. З серпня 1986 року на протязі 23 днів безперервно возив бригаду працівників на будівництво пересадочної станції Йола-Чорнобиль.

Кордик Зінаїда Федорівна ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 3 гр. інвалідності
На час аварії проживала та працювала в м. Чорнобиль начальником Чорнобильської метеостанції.
До і після аварії займалась замірами радіаційного фону на ЧАЕС. Нагороджена почесною грамотою «За самовіддану роботу по ліквідації аварії на ЧАЕС»
Соболь Анатолій Іванович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 2 гр. інвалідності
З моменту аварії і до 1990 року працював вахтовим методом на Чорнобильській АЕС електрогазорізчиком та зварником. Займався капітальним ремонтом 1.2.3.5.6 енергоблоків.

Тимошенко Наталія Макарівна ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 3 гр. інвалідності
На час Чорнобильської катастрофи працювала продавцем в одному з магазинів м. Чорнобиль. Після аварії займалась сортуванням радіоактивно заражених товарів , які потім вивозились на утилізацію.
Мазурик Віктор Іванович ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС має 3 гр. інвалідності
Працював в управління СУ 146 монтером залізничних колій. Після аварії на ЧАЕС прокладав залізничні колії від ст.. Янов до 3 та 4 енергоблоків Чорнобильської атомної станції.

Низький уклін вам!

26 квітня минає 29 років від дня Чорнобильської катастрофи, відлуння якої стихне ще не скоро.. Її наслідки відчують на с...

Posted by Бучанська міська рада - офіційна сторінка on 24 Апрель 2015 г.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.