» » В школі відбулись змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

В школі відбулись змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

В Бучанській школі №4 відбулись змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. На яких відбувся відбір в основну команду на обласні змагання. Їх можна назвати внутрішніми, адже змагання проводились тільки серед учасників які займаються на базі нашої школи.

Йдучи на ці змагання я думала про них, як про чергове тренування, а не як справжнє змагання.
Але не так склалось, як я очікувала, Олексій Миколайович - наший тренер - вигадав для кожної групи (молодшої і старшої) окремі дистанції. В молодшій налічувалось близько 8-9 етапів, а в старшій дистанція взагалі була розділена на два блоки. Перший блок складався з усіх наведених 12 етапів, а ось другий прийшлось кожному наводити для себе самому 3 етапи. Одним словом дистанції були поставлені тяжчі ніж на обласному рівні.Мої сподівання, як я вже казала, не справдились, але це на краще. Мені сподобались такі змагання тому, що вони були не такі як попередні. На цих змаганнях не було так страшно. Змагання проходили в супроводі веселощів, сміху,анекдотів. Майже ніхто не засмучувався через невдале проходження дистанції.

На чальниками дистанцій в молодшій і старшій групі було поставлено старших учасників змагань. Що додало відповідальності мені при суддівстві та збереження життя самих спортсменів під час проходження дистанцій. Для мене це чудовий досвід як для учасника організації змагань.Але все ж таки, як і на будь-яких змаганнях, присутнє нагородження і в нас воно було, учасників лідерів вітали гучними оваціями і олімпійською атрибутикою. Буду з нетерпінням чекати наступних змагань, які заплановані по спортивному орієнтуванні.


Юлія Базанова, учениця 10-А класу Бучанська ЗОШ №4,
учасниця змаганьУчасники змагань висловлюють подяку директору Бучанської школи №4 Літкевич А. М. за підтримку в створені умов для змагань і тренувань на базі школи. Також за постійну підтримку в олімпійської атрибутики директору ДЮСШ Гайдай О. О.
0 0

туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.