» » Ярмарок професій для учнів та студентів

Ярмарок професій для учнів та студентів

17 квітня 2015 року Бучанська загальноосвітня школа № 3 гостинно зустрічала учнівську молодь випускних класів, їх батьків та вчителів на організованому Ірпінським міським центром зайнятості ЯРМАРКУ ПРОФЕСІЙ.

На урочисте відкриття запрошені: - начальник відділу освіти Бучанської міської ради – Цимбал Олег Іванович, директор Бучанської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 3 Морозенко Любов Олександрівна, 23 навчальні закладі різних ступенів та понад 270 учнів загально - освітніх шкіл м. Буча, їх батьки та вчителі з профорієнтації. Слід зазначити, що на Ярмарку професій були присутні діти внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців учасників АТО.

З вітальним словом та побажаннями правильно обрати свій професійний шлях перед присутніми на ярмарку, виступила директора Ірпінського міського центру зайнятості Карандюк Тетяна Олександрівна. - Бажаю, щоб ви обрали собі професію до душі, адже вибір професії – один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить від вас. Сподіваюсь, ми закладемо у душі наших юних хлопчаків та дівчаток ті зернята, які в майбутньому принесуть прекрасні плоди.

Після урочистого відкриття учні ознайомлювались з ринком освіти. Отримали інформацію про існуючі навчальні заклади, їх структурні підрозділи про факультети та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення школи. Дізнались про умови вступу до навчальних закладів.

У Ярмарку брали участь навчальні заклади всіх рівнів професійної освіти: початкової, середньої, вищої, і різних напрямків підготовки фахівців, серед них:

Академія водного транспорту ім. Гетьмана Петра Коношевича – Сагайдачного; Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»;
Державний професійно – технічний заклад «Міжрегіональний центр ювелірного мистецтва м. Києва»;
Європейський університет фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу;
Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості; Інститут підготовки кадрів промисловості;
Київське обласне вище професійне училище харчових технологій та ресторанного сервісу;
Київський електромеханічний коледж; Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну;
Київський міжнародний університет; Київський національний університет будівництва та архітектури;
Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства; Київський славістичний університет;
Київський фінансово – економічний коледж Національного університету ДПС України; Національний педагогічний університет ім. Драгоманова;
Національний університет державної податкової служби України; Національний університет ім. Т.Шевченка;
Національний університет харчових технологій;
Національний фармацевтичний університет;
Національний авіаційний університет;
Українсько – американський гуманітарний інститут «Вістконсінський Міжнародний Університет (США) в Україні»; Університет «Крок»;
Учасникам ярмарку пропонувались: консультації профконсультанта з питань вибору професії; інформація про можливість отримання робітничої професії за сприяння служби зайнятості; презентація учбових закладів міста Києва та Ірпеня.

Учбові заклади презентували свої професії та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення навчання; ознайомлювали претендентів з умовами вступу до навчального закладу.

Фахівці Ірпінського міського центру зайнятості консультували з питань зайнятості, ознайомлювали з найбільш затребуваними на ринку праці професіями та спеціальностями. Юристи давали консультації з правових питань, а психологи - рекомендації з вибору професії.
Від імені Ірпінського міського центру зайнятості висловлюємо щиру подяку представникам навчальних закладів та соціальним партнерам Ярмарку професій за співпрацю, без яких наша робота не була б настільки результативною.
Сподіваємось, що підсумки роботи Ярмарку професій, найближчим часом стануть вагомим внеском у сфері підготовки кваліфікованих фахівців країни.
0 0

Ю. Дейнека, провідний фахівець з профорієнтації Ірпінського МЦЗ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.