» » Від навчання – до творчості

Від навчання – до творчості

У Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 пройшла декада початкових класів.

Початкова школа закладає фундамент для подальшого становлення дитячої особистості, розвитку творчих здібностей. Суспільна потреба спонукає сучасну школу й, насамперед, початкову ланку освіти, до пошуку нових педагогічних ідей і технологій, до використання комплексу навчально-виховного процесу, які містять прогресивні засади, дають змогу ефективніше вирішувати завдання розвитку й саморозвитку творчої особистості.

У ході декади відбувались змагання, інтелектуальні ігри, конкурси, виставки. Заходи були спрямовані на розвиток активності учнів, вміння співпрацювати, обмінюватись ідеями.

З метою виховання у дітей патріотичних почуттів, любові до української мови, народної пісні, були проведені цікаві змістовні свята: день книги, свято Великодня, свято рідної мови. Активно та весело пройшли виставка малюнків, конкурс поезії, шаховий турнір. Як підсумок – великий концерт талантів.
Кожен день декади – це своєрідний методичний взірець, де вихователі не обмежують, а визволяють, не пригнічують, а підносять, не диктують, а вчать, не вимагають, а запитують, переживаючи разом з дитиною багато натхненних хвилин.

Побачене не може залишити байдужими спостерігачів, спонукає колектив педагогів початкових класів до власних пошуків, а учнів – до творчості.


1 0

А.М. Петренко , заступник директора з НВР 
зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.