» » Від навчання – до творчості

Від навчання – до творчості

У Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 пройшла декада початкових класів.

Від навчання – до творчостіПочаткова школа закладає фундамент для подальшого становлення дитячої особистості, розвитку творчих здібностей. Суспільна потреба спонукає сучасну школу й, насамперед, початкову ланку освіти, до пошуку нових педагогічних ідей і технологій, до використання комплексу навчально-виховного процесу, які містять прогресивні засади, дають змогу ефективніше вирішувати завдання розвитку й саморозвитку творчої особистості.

У ході декади відбувались змагання, інтелектуальні ігри, конкурси, виставки. Заходи були спрямовані на розвиток активності учнів, вміння співпрацювати, обмінюватись ідеями.

З метою виховання у дітей патріотичних почуттів, любові до української мови, народної пісні, були проведені цікаві змістовні свята: день книги, свято Великодня, свято рідної мови. Активно та весело пройшли виставка малюнків, конкурс поезії, шаховий турнір. Як підсумок – великий концерт талантів.
Кожен день декади – це своєрідний методичний взірець, де вихователі не обмежують, а визволяють, не пригнічують, а підносять, не диктують, а вчать, не вимагають, а запитують, переживаючи разом з дитиною багато натхненних хвилин.

Побачене не може залишити байдужими спостерігачів, спонукає колектив педагогів початкових класів до власних пошуків, а учнів – до творчості.

Від навчання – до творчостіВід навчання – до творчості
Від навчання – до творчостіВід навчання – до творчості
Від навчання – до творчостіВід навчання – до творчості
А.М. Петренко , заступник директора з НВР 
зош №4
  4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.