» » Пожежа у Гостомелі – горіло 4 Га лісу

Пожежа у Гостомелі – горіло 4 Га лісу

16 квітня о 13 год. 14 хв. до оперативно-рятувальної служби м. Ірпінь надійшло звернення щодо допомоги Первомайському лісопарковому господарству в гасінні лісової підстилки в лісі у Гостомелі (траса Київ-Ковель, поблизу АТП). Вже о 13 год. 20 хв. рятувальники 53-го Державного пожежно-рятувального поста смт Гостомель прибули на місце виклику. Оцінивши ситуацію, яка склалася, та зважаючи на погодні умови (сильні пориви вітру) було прийнято рішення про виклик допомоги (3-х мостової техніки, для підвозу води). Таким чином, на ліквідацію вищезазначеної пожежі направлено відділення 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь. Трохи більше за годину вогнеборцям знадобилося, для приборкання вогню, пожежу вдалося ліквідувати по всій площі (загальна площа пожежі склала 4 Га), таким чином, не було допущено її розповсюдження.

До ліквідації пожежі залучено 16 чоловік (з них, 6 чоловік особового складу ДСНС України), 2 одиниці пожежної техніки, 1 трактор та 1 автоцистерна для підвозу води.


Після ліквідації вищезазначеної події відділення 36-ДПРЧ м. Ірпінь було направлено на гасіння пожежі (трав’яного настилу) в Ірпені, перехрестя вулиць 9-та Лінія та Львівська…


Шановні громадяни!
Пам'ятайте, що розводячи багаття ми власними руками знищуємо оточуюче середовище та наражаємо себе на небезпеку!
0 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.