» » Великодні дари (фотофакт)

Великодні дари (фотофакт)

Цьогоріч світле свято Христового Воскресіння жителі міста вирішили зустріти не лише з гарними помислами, але й добрими справами. Напередодні Великодня у новопобудованому Сімейному парку відбулася виставка-продаж «Пасхальний кошик бучанської родини», де народні умільці й просто гарні господині представили свої витвори. Насамперед, це – крашанки, паски, смачні кулінарні вироби, предмети ужитково-декоративного мистецтва.

Громадяни, що відвідали своєрідний ярмарок мали можливість не лише досхочу розглядати всю цю красу, а й за бажанням – придбати. Інші ж, без зайвої скромності, розпитували про «секрети» приготування смачних символів Великодня, усі тонкощі непростої, але дуже відповідальної справи – випікання куличів, створення писанок. Казали, що спробують відтворити весь цей процес у себе на кухні. А вдалося чи ні – винесуть на розсуд родини, яка й дегустуватиме страви за святковим столом.

Загалом й сама погода сприяла тому, щоб виставка була багатогранною і сповнилася дійсно сакральним смислом добра і милосердя. До речі виручені від продажу виробів кошти, а також смачні гостинці - спрямують на підтримку воїнів АТО і родинам загиблих героїв.

2 0

www.bucha.com.ua 
Великдень фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.