» » В Ірпінь повернулися герої з передової

В Ірпінь повернулися герої з передової

В Ірпені привітали демобілізованих військовослужбовців з поверненням додому. Зустрічали військових святковим концертом та квітами. Військові ж поділилися враженнями від війни та зустрічі з рідними.

Бійці стверджують, що навіть сумують за атмосферою на передовій. І хоч вони тепер вдома з рідними, але подумки – з побратимами. Вояки запевняють, що за потреби готові повернутися на фронт.


Міська влада обіцяє хлопцям підтримку. Усім учасникам АТО мають виділити земельні ділянки. А зараз хлопці та їхні сім'ї можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг та безкоштовний проїзд у міському транспорті.

"З ірпінського регіону 600 людей воює на Сході. Зараз Ірпінь погоджує межу з Києвом, сподіваємося, що з'явиться земельний ресурс і всі, хто воював на сході отримають земельні ділянки", – запевнив керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міськради Максим Плешко.

Нагадаємо, що у зоні АТО перебувають 60 тисяч військових. Понад 70% військослужбовців Збройних Сил України, мобілізованих минулої весни, вже повернулися додому.
1 0

Телеканал новин "24", www.24tv.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.