» » » Податкова: Послуги з видачі картки платника податків

Податкова: Послуги з видачі картки платника податків

Податкова: Послуги з видачі картки платника податківЗ початку 2015 року Центрами Обслуговування платників Ірпінськой ОДПІ надано 2979 адміністративних послуг.
Центрами постійно надаються комплекс адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг. Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники податків, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

За січень-березень 2015 року було надано близько 830 таких послуг. Також популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС України. Цих послуг з початку року Ірпінською ОДПІ надано понад 1000.

Оскільки пріоритетним у роботі ЦОПів є підвищення якості обслуговування платників, тому для оцінки цього показника, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів щоквартально проводяться анонімні опитування відвідувачів. Більшість громадян задоволена діяльністю роботи Центрів обслуговування платників Ірпінської ОДПІ. Також у залі Центру оформлено інформаційні та тематичні стенди зі зразками заповнення заяв, податкової звітності, актуальною інформацією про зміни в оподаткуванні. Для зручності відвідувачів обладнано місця для очікування, забезпечено доступ до мережі Інтернет, є безпровідна система Wi-Fi. Встановлена скринька для зауважень та пропозицій від платників податків.

Ірпінська ОДПІ запрошує скористатися послугами Центру обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м.Ірпінь, вул. Шевченка, 2”а”. Телефон для довідок – (04597)-67-544.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.