» » Ірпінь: Круглий стіл по проблемі спалювання листя

Ірпінь: Круглий стіл по проблемі спалювання листя

У Ірпені відбувся круглий стіл «Пошук алгоритму дій щодо подолання проблеми спалювання сміття та листя у регіоні»

31 березня в Ірпені проведено круглий стіл з метою забезпечення заходів щодо припинення паління сміття та листя, з обговоренням та пошуком дієвих механізмів з розв’язання проблеми, пошуком ефективного алгоритму взаємодії. У ньому взяли участь: Микола Головкевич (заступник міського голови), Євгенія Алексєєва (начальник КП «Контроль благоустрою міста»), Максим Плешко (керуючий справами виконавчого комітету), Володимир Просяник (начальник штабу Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області), Євген Рисак (начальник Ірпінського міського сектору ГУ ДСНС України у Київській області), Сергій Шевченко (начальник виконавчої служби в м. Ірпінь), Наталія Семко (генеральний директор ПП «Рада»), Оксана Залужняк (заступник начальника юридичного відділу ІМР), Андрій Літвинов (громадський діяч), Олександр Алборов («Фонд Громади Приірпіння») та інші.

Питання, які обговорювалися:
- пошук слабких сторін та аналіз стану боротьби з спалюванням листя та сміття на сьогоднішній день;
- шляхи вирішення проблеми спалювання листя в приватному секторі;
- організація збирання та вивозу листя для ОСББ;
- утилізація листя;
- адміністративна відповідальність порушників та виконання протоколів.

В першу чергу начальник Ірпінського МС ГУ ДСНС України у Київській області Рисак Є.В. довів до присутніх інформацію щодо виникнення пожеж сміття, минулорічної рослинності, торфових пожеж та їх небезпечні наслідки, як для населення так і для екології в цілому.
На даний час у бюджеті міста відсутні кошти на централізоване вивезення та утилізацію листя. Собівартість однієї машини становить приблизно 600 грн. Незабаром будуть складені спеціальні тарифи, які будуть економічно обґрунтованими. Соціально незахищеним людям генеральний директор ПП «Рада» Наталія Семко запропонувала телефонувати особисто їй – по можливості буде допомагати.
В Ірпені також немає місця для організації компостних ям, які дозволили б вирішити цю проблему, проте такий «об’єкт» готується, через рік можна буде звозити листя.

Вирішено створити вуличні комітети, які б відповідали за це питання (спалювання листя та сміття) та комісії до складу яких будуть входити представники міліції, ЖКУ, КП «Контроль благоустрою міста», представники ДСНС, громадських організацій та інші зацікавлені особи, які будуть працювати з порушниками (паліями), зокрема в приватному секторі та матимуть повноваження адміністративного впливу до паліїв відповідно до чинного законодавства.

Запропоновано посилити агітаційно - роз’яснювальну роботу с громадою міст та селищ регіону, зокрема роботу зі ЗМІ, вуличну рекламу та ін.
Наприкінці даної наради, також, було запропоновано просити релігійні громади провести роз’яснювальну роботу з прихожанами церков різних конфесій. Виконком звернеться до релігійних установ, бо саме на них, крім усього іншого, покладена соціально-виховна функція населення.

«Люби свого ближнього, як самого себе…»
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.