» » Протягом квітня на Київщині триватиме місячник добровільної здачі зброї

Протягом квітня на Київщині триватиме місячник добровільної здачі зброї

Ірпінський МВ нагадує, що згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» караються позбавленням волі на строк до семи років. Натомість, особи, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, що перебували в незаконному обігу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Вкотре звертаємося до всіх мешканців міста та регіону з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них та надавати інформацію про відомі Вам вищевказані факти.

Також, застерігаємо волонтерів та інших осіб, які відвідують зону АТО, їх родичів і знайомих від прийняття в подарунок, перевезення чи зберігання будь-яких боєприпасів або інших їх частин, будь-яких видів зброї. Це не тільки є кримінально-караним діянням, а й становить небезпеку для вас і багатьох оточуючих.
Для отримання детальних роз’яснень можна звернутися до працівника дозвільної системи за тел. 5-60-73 або до дільничного інспектора міліції.
0 0

Ю.М. Жовнерчук, інспектор по РН та ГФ Ірпінського МВ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.