» » Прокуратура: В Ірпінь ввезено особливо небезпечний наркотичний засіб в особливо великих розмірах

Прокуратура: В Ірпінь ввезено особливо небезпечний наркотичний засіб в особливо великих розмірах

Жителька м. Жашкова перевезла особливо небезпечний наркотичний засіб в особливо великих розмірах до м. Ірпеня

Як раніше вже повідомлялось, прокуратурою міста Ірпеня забезпечено здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 307 КК України про незаконне зберігання, перевезення з метою збуту наркотичних засобів.

Нагадаємо, що правоохоронцями 06.02.2015 затримано жінку, яка при собі мала опій ацетильований, масою 51,5 грам у перерахунку на суху речовину. На чорному ринку вартість вилученого наркотичного засобу складає понад сто п’ятдесят тисяч гривень.

Затриманій обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Сума застави, обрана судом, складає 365 тисяч гривен.
В ході досудового розслідування, слідчим відділом Ірпінського МВ ГУ МВС України в Київській області здійснено виїзд для проведення обшуку за місцем проживання останньої, а саме за адресою: м. Жашків, Черкаської області. В результаті проведених слідчих дій правоохоронцями було виявлено 1,5 літрів рідини коричневого кольору, подрібнену рослинну речовину зеленого кольору та насіння схоже на насіння коноплі.

Санкція відповідної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від дев'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
0 0

Ю. Яковчук, прокурор прокуратури міста Ірпеня 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.