» » Пішохідний туризм - Бучанська команда в лідерах області

Пішохідний туризм - Бучанська команда в лідерах області

Спортивні змагання - це для мене завжди радість, завдяки їм є нагода перевірити свої навички, що здобула протягом тренувань. Також на змаганнях дуже яскраво видно свої помилки та недоліки, які згодом намагаєшся виправити.

От і цього разу, коли наш тренер Олексій Карабут, повідомив про обласні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях, що відбудуться у Сквирі, я зраділа – дуже хотілося перевірити себе на міцність та порівняти свій спортивний досвід на обласному рівні.Сквирські змагання – це велика кількість емоцій, адреналіну, знань. Ми, звичайно ж, побачили свої помилки. Тепер знаємо, на що акцентувати увагу на тренуваннях. Та в Сквирі були не просто змагання, вони більш нагадували зустріч давно знайомих людей, тому Сквирські змагання досить позитивно емоційними.


Сквирка привітно зустріла нас, виділивши нам найтеплішу кімнатку, в якій ми прожили 2 дні. Не можна не сказати про наше шикарне харчування, з таким харчування неможливо схуднути. Не менш класними були і наші спортивні дистанції.
Першого дня була «Смуга перешкод на дистанції «зв’язок»». Волею долі - Буча стартувала першою. Як не дивно, це була я та моя партнерка Юля. Для нас це стало шоком, адже дистанція була ще не до кінця нами мислено опрацьована - де краще застосовувати ту чи іншу стратегію. Тому на старті «колінки трусились».

З одного боку дистанція була ніби не складною. Та вже на останньому етапі ми ледь щось розуміли. Найбільше мені сподобався вертикальний спуск та підйом. Коли на твоє розпорядження дають тільки стіну та підвішені перила, коли сам ледь там висиш, дуже складно впоратись з мотузкою та ще й відстрахувати напарника. Здається, це був самий емоційний етап, що до мене. А взагалі, моє та Юліне проходження етапу супроводжувалось з криком, в деяких випадках плачем і сміхом.


Другий день змагань – команда. Бучу представляла міцна команда у складі: мене, Юлі, Даші та Лізи. Лізти з дівчатами це «щось з чимось». Ми так хвилювалися, що щось зробимо не так, боялися, що підведемо свого тренера. Команда дуже довго обговорювали тактику проходження дистанції. У нас було обговорено все по-кроках - залишалось тільки це зробити.

Дистанція була переповнена фізичною напругою і такими емоціями, що важко передати… Звичайно ж, сподобався вертикальний підйом та перехід на навісну по підведних перилах. Боролись до останнього, хоч і були штрафи та ми намагались дійти, щоб довести і показати, що ми варті цих змагань.

Нашими зусиллями ми все-таки вибороли призові місця у зв’язках (2 місце - Даша Василишина та Ліза Подзерей, 3 місце –Каріна Лук’янчук та Юля Базанова). І ефектно з’явились на лінійці до завершення змагань на якій нагороджували. Наша дівоча команда з’явилась в сукнях, нас запам’ятали!

Загалом наша дівоча команда, що змагалася на дистанціях і з хлопцями, по підсумкам рейтингу області – 5 місце. Але по переду плануємо провести на базі нашої школи навчально-тренувальні збори з командою Бориспіля (1-місце по рейтингу). І обмінятись досвідом. А в травні на підсумкових змаганнях постаратися підняти рейтинг нашої команди.

Все було дуже класно! Змагання пройшли на високому рівні. Велике дякую, нашому тренеру, що підготував нас та підтримував нас на цих змаганнях.


Каріенна Лук’янчук, учениця 11-А класу Бучанська ЗОШ №4,
учасниця змагань
1 0

Карабут туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.