» » Ощадбанк: Довіра до банківської системи України поволі відновлюється

Ощадбанк: Довіра до банківської системи України поволі відновлюється

Довіра до банківської системи України поволі відновлюється: в перші 15 днів весни Ощадбанк залучив на новий депозит «Писанка» 1,6 млрд. грн.

Новий акційний депозит «Писанка» від Ощадбанку привернув увагу людей.
У період з 2 по 17 березня на цей вклад було залучено 1,6 млрд. грн. При цьому близько 40% вкладників – нові клієнти. Такий результат експерти банку пояснюють 100% державною гарантією на вклади в Ощадбанку і проактивною позицією щодо залучення коштів. В умовах фактичної війни та фінансової кризи Ощадбанк як найбільший державний банк має зіграти ключову роль у стабілізації економічної ситуації. Банківська система України терміново потребує відновлення довіри та ресурсу для розвитку.

Найбільшою популярністю «Писанка» користується серед жителів Київської, Львівської та Одеської областей. Жителі Київщини поклали на новий акційний депозит 380 млн. грн., Львівщини – 132 млн. грн., Одещини – 102 млн. грн. У кожній області України залучено від 15 млн. грн. і більше.

Нагадуємо, це другий акційний депозит від Ощадбанку з підвищеною відсотковою ставкою та терміном дії 3 місяці. В період новорічно-різдвяних свят діяв депозит «Щедрик», на який було залучено 4,5 млрд. грн.

Загалом у січні-лютому 2015 року Ощадбанк посів перше місце серед українських банків за динамікою залучення коштів і є єдиним банком серед топ-15, в якому в січні був приріст коштів.

Станом на 1 березня 2015 року загальний портфель строкових депозитів фізичних осіб в Ощадбанку становив 32,4 млрд. грн. Це другий показник в Україні.

«Ми вважаємо, що депозит «Писанка» надасть Ощадбанку можливість втримати лідерські позиції. Для цього є всі підстави: вигідні умови для клієнтів, 100% державна гарантія на вклади і наше бажання працювати з людьми», – так прокоментувала директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку Валерія Малахова перші результати «Писанки».

Зазначимо, вкладники Ощадбанку захищені законом, бо це єдиний банк в Україні, в якому повернення вкладів гарантується державою в повному обсязі й без обмеження суми.

Наразі це є одним із ключових чинників відновлення довіри до банківської системи в цілому і повернення грошей в економіку України. Надходження додаткових коштів – це нові підприємства, робочі місця, зарплати і пенсії.
1 0

Прес-служба Ощадбанку 
Ощадбанк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.