» » Бучанські діти прийняли участь у заходах в рамках тижня Українсько-Литовської співдружності

Бучанські діти прийняли участь у заходах в рамках тижня Українсько-Литовської співдружності

21 березня завдяки керівнику соціальному проекта "Хочу Жити! Дружити! Радіти!" ,, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей та сім'ї відбулася дитяча екскурсія до розважального центру "Атмосфера", в м. Київ.

Захід проходив у рамках проведення в Україні тижня Українсько-Литовської співдружності, що спрямований на зміцнення та розвиток дружніх стосунків між Україною та Литвою, а також покликаний познайомити українців з історією, культурою і традиціями Литви.Діти мали змогу побачити виставку "Литва очима світу". Представлена експозиція являє собою найкращі краєвиди та національне вбрання Литовської країни. Діти мали змогу розглянути побудовані з картонних блоків найголовніші споруди столиці Литви, а згодом у ігровому форматі могли побудувати власні уявні споруди.

Дітей пригостили національним Литовським тортом Шакотіса. Згодом, діти відвідали зал для гри у "Боулінг", де гарно розважилися як хлопчики, так і дівчата. Там їх також пригощали Кока-Колою, улюбленим напоєм майже кожної дитини.

Завершився захід у залі з ігровими автоматами, де вони мали змогу розважатися і приймати участь у різноманітних іграх.

Куратором дитячого заходу була пані Марія – керівник соціального проекту, яка доклала усіх зусиль для того, щоб вечір став для маленьких бучанців незабутнім та щасливим.
Олена Галіцька, головний спеціаліст Центру соціальних служб
Ганна Гулай, Головний спеціаліст Служби у справах дітей та сім'ї
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.