» » Баланівка отримає сучасний Будинок культури

Баланівка отримає сучасний Будинок культури

Тривалий час будинок культури в віддаленому районі селища, за адресою: смт Гостомель, вул. Радгоспна, 37, котрий був переданий на баланс Гостомельській селищній раді від СТОВ «Бучанське» в грудні 2007 року та був єдиним закладом для проведення дозвілля місцевих жителів цього району, потребував капітального ремонту. Однак влада Гостомеля спромоглася лише перекрити дах, замінити вікна та пофарбувати фасад. На цьому все й завмерло.

На звернення громадських активістів, зокрема Святослава Куценка до місцевої влади з письмовим проханням та вимогою зробити повноцінний ремонт аварійного приміщення будинку відповідь була одна — в бюджеті немає коштів. Після відсторонення місцевої влади від вирішення цієї проблеми, активісти «Об’єднання “Самопоміч”» – корінні гостомельчани Олександр і Богдан Драп почали шукати шляхи її вирішення. Звичайно, знайти меценатів, які б вклали кошти в некомерційний проект, котрий їм не приноситиме прибутків було важко. І все ж на їхнє звернення відгукнувся відомий меценат Юрій Прилипко.

Юрій Ілліч взяв на себе всі фінансові витрати на ремонті роботи й закупівлю будматеріалів, необхідних для повноцінної реконструкції будинку культури. Наразі відновлювальні роботи тривають повним ходом. Що отримають жителі селища Гостомель після реалізації цього проекту?


Насамперед підростаюче покоління матиме можливість для повноцінного проведення дозвілля. Зокрема, на оновленій сцені юні зірки селища зможуть показати свої таланти. В оновленому будинку культури можна буде проводити роботу різноманітних гуртків і студій, танцювальних чи співочих, з живопису або рукоділля. Зважаючи на сучасний проект реконструкції, що включає облаштування власної котельні, передбачено місце й для спортсменів, зал для тренувань. Також відрадно, що на околицю селища нарешті зможуть приїхати професійні артисти й порадувати жителів своїми виступами.

Аби такі задуми стали реальністю, наразі йде повним ходом реконструкція старого приміщення клубу. Фактично, це буде новий заклад культури європейського зразка. Окрім обладнання нового опалення, у приміщенні облаштовуються душеві та туалети – чого раніше не було.

Облагородження району Баланівки не обмежується лише реконструкцією клубу. Також Юрій Прилипко організував роботи з облаштування навколишньої території біля цього закладу. Кронуються дерева, облаштовуються під’їзди до Будинку культури, друге відкриття якого планується десь за місяць.
2 0

Валентин СОБЧУК, www.zora-irpin.info 
Балановка Чотири леви
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Кіра

OFFline

  • Кіра (1)
  • Нові користувачі
  • 29 березня 2015 22:55
Очень хорошо что занимаются таким. Это же очень нужно сейчас. Душа радуется от мысли что Гостомель приходит в себя) спасибо огромное Юрию Ильичу!!

0