» » В прокуратурі міста Ірпеня відбулася міжвідомча нарада з питань реального виконання судових рішень

В прокуратурі міста Ірпеня відбулася міжвідомча нарада з питань реального виконання судових рішень

В прокуратурі міста Ірпеня відбулася міжвідомча нарада з питань реального виконання судових рішеньПитання наповнення місцевих бюджетів в умовах сьогодення є одним з найбільш актуальних у державі.
Щоб поновити порушене право – не завжди достатньо отримати захист суду чи інших юрисдикційних органів у формі владного рішення. Його ще потрібно реалізувати - виконати.

Масове невиконання судових рішень є проблемою загальнодержавною.
Достатньо назвати лише декілька цифр, щоб охарактеризувати так звану «ефективність» стану реального виконання судових рішень, що постановлені за позовами прокурора міста Ірпеня, що набрали законної сили.
Так, за період 2014-2015 років набрало законної сили рішення судів за позовами прокурора міста Ірпеня на суму 11, 5 млн. грн. в тому числі 2,9 млн. грн. до бюджету.

Однак реальне виконання вказаних рішень становить менше 30 %.
Все це завдає бюджету значних витрат, підриває авторитет державних органів щодо забезпечення своєчасності виконання судових рішень та поновлення порушених прав держави.

Причин цьому багато.
У зв’язку з чим, 12.03.2015 року прокуратурою міста Ірпеня за участю керівників відділів державної виконавчої служби, фіскальної служби, органів місцевого самоврядування проведено міжвідомчу нараду.

За результатами вказаної наради, з метою підвищення ефективності стану реального виконання судових рішень, розроблено комплекс заходів спрямованих на досягнення позитивних результатів спрямованих на наповнення місцевих бюджетів.
0 0

Я.Костів, заступник прокурора міста Ірпеня юрист 2 класу 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.