» » 1 березня рятувальники Ірпінського регіону здійснили 46 бойових виїздів

1 березня рятувальники Ірпінського регіону здійснили 46 бойових виїздів

Шановні мешканці Ірпінського регіону!
Будьте уважні та обачні при поводженні з вогнем! Не спалюйте сухе опале листя, залишки минулорічної рослинності, суху траву та сміття. Бережіть своє життя та здоров’я оточуючих Вас людей.


Пожежі – найбільш масові і розповсюджені лиха: вони відбуваються практично у всіх районах області, особливо в теплі пори року у лісах, на торфовищах, полях. Вогонь знищує дерева і тварин, зазнають каліцтв і гинуть люди, наносить значних матеріальних збитків. У 90% випадків причини виникнення пожеж – людина, яка необережно поводиться з вогнем у лісі, у місцях відпочинку чи роботи не звертає уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.
Разом із тим, хочемо нагадати, що відповідно Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання листя та сухої рослинності (трави). Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Прийшла рання і суха весна!

Так з 1 березня 2015 року рятувальники Ірпінського регіону здійснили 46 бойових виїздів, з метою ліквідації пожеж трав’яного настилу, залежів торфу та сміття. Загальна площа пожеж складала близько 80 Га.
Також виявлені осередки пожеж торф’яних залежів у м. Ірпінь (поблизу водоканалу, РСУ, вул. 10-а Лінія), м. Буча (вул. Р.Люксембург, вул. Лісова та в районі Бучанського склозаводу), смт Гостомель (пойма річки Ірпінь вул. Черняхівська, «канадське містечко»). На ліквідацію вищезазначених пожеж у Ірпені та Гостомелі було задіяно 5 од. техніки, 20 чол. особового складу та значна кількість паливно-мастильних матеріалів. У м. Буча гасіння пожеж торфу не проводиться у зв'язку з тим, що Бучанською міською радою не виділено жодного літра ПММ.

Крім того, звертаю Вашу увагу на той факт, що 1 виїзд пожежної (спеціальної) техніки коштує Державі більше 11 000 грн. Шановні громадяни, ставтеся, будь-ласка, відповідально та з розумінням до цього питання. Добробут країни залежить від кожного!!!


Будьте уважні та обачні при поводженні з вогнем!
РИСАК Є.В. начальник Ірпінського МС ГУ ДСНС у Київській області 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.