» » 21-22 березня: Семінар "Альтернативи насильству"

21-22 березня: Семінар "Альтернативи насильству"

Для участі в семінарі потрібно зареєструватися за цим посиланням - http://goo.gl/forms/Y8FrC4bR5S або зателефонувавши за контактами нижче.

На дводенний семінар запрошуються учні старших класів (в основному 9-11 класів - по 3 учні з кожної школи), батьки та вчителі/працівники шкіл міста Буча Київської обл.

Ми перш за все шукаємо для участі тих, хто розуміє значення зменшення насильства у собі та в шкільних колективах і хто хотів би далі поширювати дану програму у своїх школах, вчительсько-батьківських колективах, із молодшими школярами.

Ми маємо великі сподівання, що програма вас запалить так само, як і нас, і ви теж бажатимете стати її ведучими у своїй школі.

Для старших класів вона може бути цікавою перш за все тим, що ви зможете попрактикувати багато навичок, які вам знадобляться в особистому житті, навчанні та подальшому професійному самовизначенні. Ви зможете краще зрозуміти що таке робота із дітьми та дорослими. Особливо програма може зацікавити тих, хто думає про майбутній гуманітарний напрямок свого навчання (психологія, соціальна робота, педагогіка, правознавство тощо).

На семінарі всі будуть рівними, ви зможете говорити між собою та з дорослими на рівних на теми, що вас цікавитимуть.
21-22 березня: Семінар "Альтернативи насильству"

Особливістю семінару є спирання на особистий досвід кожного, на неформальність, недирективність. Семінар є дуже динамічним та практичним, проходять у формі різних вправ, ігор та спільних обговорень. Нудьгувати ми точно не будемо :)

Ми не навчаємо і не даємо відповідей. Ми вважаємо, що відповіді сховані в середині кожного з нас. У кожного є своєрідний життєвий досвід. І ми вважаємо, що цей досвід може бути корисний не тільки для себе, а й для інших учасників групи. За допомогою особливого підходу та стилю ведення семінару - фасилітації (в перекладі з латині "підтримка, полегшення") - ми допомагаємо здобувати уроки конструктивного поводження у своєму житті.

Ми розраховуємо зібрати дуже різноманітну групу: по три учні з кожної школи (разом 18) + кілька зацікавлених батьків та вчителів (разом не більше 7) + п'ять ведучих - буде такий собі стандартний клас на 30 учасників. Але це лише одне, що буде схоже на ваше навчання в школі. Все інше буде зовсім іншим - цікавішим, насиченішим, динамічнішим і практичним :) Якщо ви відкриті до нового досвіду та шукаєте нові ефективні форми виховання - вам до нас!

Після цього семінару передбачені ще два дводенні семінари - просунутий та тренерський. На останньому ви зможете навчитися самі проводити такі заняття із дорослими, однолітками та молодшими. І ми разом з вами продовжимо цю роботу у вашій школі.

До речі, чи бували ви колись на семінарі/уроці, коли ведучими були одночасно 3-5 людей? Якщо ні, то ви з нами матимете таку нагоду, бо ми проводимо наші семінари одночасно не менше чим втрьох. А цього разу нас буде навіть п'ять :)

КОЛИ: з 09:30 до 18:00 год (два повні дні по 8 год, субота і неділя, 21-22 березня 2015 року). З 9:30 до 10:00 - реєстрація учасників.

ДЕ: м. Буча Київської області, в приміщенні школи №5, вул. Вокзальна, 104.


Ви можете взяти з собою обід (передбачаються перерва у 40 хв. та кілька менших перерв по 10 хв). Печиво та солодощі будуть у вільному доступі :)

І дещо більше про нашу програму :)

«Альтернативи насильству»/Alternatives to Violence Project (AVP) - це міжнародна благодійна миротворча навчальна програма, цілі якої полягають у тому, щоб знизити рівень насильства в суспільстві, зменшуючи людську потребу вдаватися до насильства для вирішення проблем. Основною діяльністю програми є проведення розвиваючих семінарів, по всьому світі на благодійній основі. Зараз дана ініціатива в Києві ніким не фінансується та продовжується на ініціативі кількох волонтерів.

Роботу в школах та інтернатах, дитячих таборах та центрах соціально-психологічної реабілітації дітей ми розглядаємо, як профілактичну. Ми виділили два напрямки нашої роботи, спрямованої на покращення взаємовідносин як в підлітковому середовищі, так і у взаємовідносинах з дорослими, - це тема згуртування, отримання позитивного досвіду знаходження в групі, і тема довіри, любові, як життєво необхідного ресурсу.

Програма набула широкого поширення у всьому світі з 1975 року та зараз семінари проходять у більш ніж 20 країнах світу в Америці, Африці, Австралії, Європі, Азії у школах, вузах, різноманітних державних та громадських організаціях.

В Україні перші семінари пройшли в Одесі в 2005 році й відтоді поширюються по всій Україні - всі, хто проходять навчальну серію семінарів отримують підтримку, стажування та можливість продовжувати ініціативу разом з нами чи самостійно. Для цього абсолютно не потрібно спеціальних знань, бо проект має соціальне спрямування та не є психологічним.

З нашою програмою ми уже побували в багатьох містах: Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Білій Церкві, Херсоні, Сімферополі, Джанкої (Крим), Тирасполі (Придністров'я), Тбілісі (Грузія), Кіровограді, Ананьєві (Одеська обл.), Великій Димерці та Бучі (Київської обл.), Котовську (Одеська обл.), Ізмаїлі (Одеська обл.) та інших містах. Проводимо наші семінари на постійній основі в Києві, Харкові та Одесі.

Починаючи з 2005 року ми проводимо майже 120 семінарів щорічно (1500 учасників щороку).
нарів в Києві тут - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.396627570495534.1073741838.293892640769028&type=1

Багато вправ та ігор в семінарах спрямовані на:
- прийняття один одного, підвищення самооцінки і створення атмосфери довіри;
- конструктивний діалог: навички слухання і вміння стояти на своєму, зберігаючи любов і повагу до себе та інших;
- співробітництво: установка на співпрацю і відмова від конкуренції;
- творче вирішення конфліктів - щоб відчути внутрішню перетворюючу силу для нейтралізації насильства.

Наші семінари також можуть допомогти Вам:
• керувати сильними почуттями, такими як гнів і страх;
• більш ефективно боротися з ризиком і небезпекою;
• побудувати гарні відносини із іншими людьми;
• успішно спілкуватися в складних ситуаціях;
• дослідити вже наявні навички і дізнатися про нове;
• бути справжнім собою, поважаючи інших;
• зрозуміти, чому конфлікт відбувається.

Вхід вільний для зареєстрованих учасників.

Ми проводимо реєстрацію лише для того, щоб зібрати групу не більше 30 учасників, бо інакше ефективність семінару знижується, та щоб мати змогу пересилати Вам додаткові матеріали та повідомлення про семінар.

Семінар вестимуть одночасно 4-5 ведучих програми «Альтернативи насильству»/Alternatives to Violence Project (AVP), що пройшли сертифіковане навчання та благодійно вкладають свій час, зусилля та ресурси в цю ініціативу, не отримуючи за це ніякої оплати (бо ініціатива ніким в Києві не фінансується).

Це благодійний безплатний семінар. Якщо для Вас важлива своєрідна подяка, як енергообмін за участь у заході, можна буде зробити "Добровільний Внесок" для розвитку роботи ініціативи з малолітніми дітьми-сиротами.

Деяка наша робота із дітьми-сиротами та переселенцями описана тут:
1. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.387884081369883.1073741836.293892640769028&type=1
2. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.406333259524965.1073741840.293892640769028&type=1
3. https://www.facebook.com/avpinukraine/posts/357611724397119

Деяка наша робота в Україні загалом у школах висвітлена тут:
1. https://www.facebook.com/avpinukraine/posts/443712735787017
2. https://www.facebook.com/avpinukraine/posts/437650546393236
3. https://www.facebook.com/avpinukraine/posts/441548812670076
4. https://www.facebook.com/avpinukraine/posts/440219876136303

Дізнатися більше про програму «Альтернативи насильству», можна за цим посиланням - http://goo.gl/forms/U4y7TSJg1e

У разі додаткових запитань щодо організації та проведення даного чи інших семінарів, звертайтесь до координатора та одного з ведучих програми "Альтернативи насильству" в Бучі та Києві:

Фейсбук: https://www.facebook.com/andriy.krak
Вконтакті: https://vk.com/andriy.krak
Електронна пошта: [email protected]
Тел.: (097) 0104922 (Андрій Крак)
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.